Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 30d. 23:26

Per gaisrą vandeniu sulaistyta Tytuvėnų bažnyčia nebesutalpina viso aukojamo dyzelino

Tytuvėnų vienuolyno freskos
K.Stalnionytės nuotr. / Tytuvėnų vienuolyno freskos

Tytuvėnų vienuolyno ansamblis, savaitgalį viešai paskelbęs pagalbos prašymą paremti kuru šildytuvams, kurie naudojami džiovinti užgesintus pastatus, dabar skelbia, jog nebegali visos paramos priimti. Esą pagalba labai dosni, tačiau nėra sąlygų jai laikyti.

„Labai greitai atsiliepė žmonių, ir vakar vakarą aš sulaukiau labai daug skambučių, ir šiandien ne į visus galėjau jau ir atsiliepti, kuomet siūlo ir ūkininkai, ir kiti verslininkai pagalbą dyzeliniu kuru. Bet kita problema dabar yra, neturėčiau galimybės kažkur laikyti ar sandėliuoti, kiek jie siūlo. Netgi vieni siūlė toną. O kur aš laikysiu? Kolonėles tai neturiu arba kažkokios talpyklos – ir vėl susiduriame su kita problema – gerumą  žmonės nori parodyti, bet sudėtinga tą paramą priimti kitą kartą“, – pasakojo Tytuvėnų bažnyčios klebonas Rimantas Žaromskis, rašo delfi.lt.

Pasak jo, galintys ir norintys prisidėti prie Tytuvėnų vienuolyno ansamblio, šiam tikslui gali paaukoti pinigų, nes finansinė parama taip pat gali palengvinti likusių mūrų priežiūrą ir atstatymą.
Artimiausiu metu iš Vyriausybės rezervo fondo Tytuvėnų vienuolyno ansambliui bus skirti 150 – 200 tūkst. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min