Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 21d. 12:35 , Atnaujinta: 2013 kovo 21d. 13:20

Per užsitęsusią kavos pertrauką kai kurie Kauno tarybos nariai nevengė vyno ir neskubėjo į posėdį

Kavos pertrauka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kavos pertrauka Kauno savivaldybėje

Per kavos pertraukėlę ketvirtadienį tortu ir, kaip galima įtarti, brendžiu ir vynu vaišinęsi Kauno savivaldybės tarybos nariai neskubėjo rinktis į tarybos posėdį.

Kauno meras Andrius Kupčinskas net garsiai nusistebėjo, pamatęs, kad tarybos posėdyje po pertraukos užsiregistravo tik 21 narys. Jis pasiteiravo, kur dingo kiti. Paaiškėjo, kad dalis Kauno miesto tarybos narių linksmai šnekučiavosi šalia koplytėlės įrengtame poilsio kambaryje.

Skirtingoms frakcijoms priklausantys Kauno politikai Kęstutis Mikėnas, Rytis Šatkauskas, Aušrys Kriščiūnas, Gintarė Skaistė, Andželika Banevičienė skanavo tortą, rankose buvo matyti ir sulčių, limonado bei vyno ir brendžio taurės. 

V.Mikėnas sakė, kad jokios ypatingos progos nebuvo, tiesiog „tortas su šnapsu“. Jis taip pat nejaučia kažką blogo padaręs pavėlavęs į po kavos pertraukos vėl prasidėjusį posėdį: „Tuo metu buvo paklausimų, pasisakymų metas, aš neturėjau ką klausti ar pasisakyti, todėl nebuvo reikalo skubėti į posėdį“.

Pakalbinti 15min.lt žurnalisto, kai kurie kiti tarybos nariai nenorėjo, kad būtų rašoma apie alkoholį. Tačiau Rytis Šatkauskas, kuris tvirtina nevartojantis alkoholio, patvirtino: „Taip, buvo vartojamas alkoholinis gėrimas... Buvo spalvotas alkoholinis gėrimas, greičiausiai vynas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min