Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 5d. 14:34

Per keturis mėnesius Kauno rajone surinktos pusmečio pajamos

Kauno rajono politikai pritarė specialistų parengtam bendrajam rajono teritorijos planui, kuriame numatyta koncepcija galios 25 metus.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kauno rajono savivaldybė

Kauno rajono savivaldybė per 4 šių metų mėnesius surinko pusę šių metų gyventojų pajamų mokesčio plano – jis įvykdytas 103,8 procento. Ypač gerai buvo renkami nekilnojamojo turto bei mokestis už valstybinius gamtos išteklius.

Tiesa, situaciją pagerino ir valstybė, grąžinusi dalį savivaldybės 2009 metais negautų pajamų –  iš viso 5,3 mln. Lt.

,,Tai ženkliai pagerino mūsų situaciją. Gegužės 27 dieną vyksiančiame Tarybos posėdyje svarstysime klausimą dėl biudžeto tikslinimo. Grąžintas lėšas siūlysime skirti švietimo sistemai skoloms už šildymą, moksleivių pavėžėjimą, mitybą, komunalines paslaugas, Kelių ir transporto skyriui – už keleivių pavėžėjimą padengti“, - sakė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Pasak mero, geras mokesčių surinkimas liudija, kad Kauno rajonas gyvybingas, kad čia verda gyvenimas, gyventojai ir įmonės moka mokesčius ir papildo savivaldybės biudžetą.

Biudžeto ir finansų skyriaus vedėjas Arūnas Milius mano, kad gegužė ir birželis nebus tokie geri, pajamos mažės, nes gyventojams bus grąžinama 2009 metų mokesčių permoka. Tačiau bendra tendencija , anot A.Miliaus, yra labiau optimistinė, nei pesimistinė – Kauno rajono savivaldybės kredito įskola neauga, mažėja netgi ilgalaikės skolos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min