TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per ketvirtį laisvų darbo vietų skaičius išliko beveik nepakitęs

Darbas
BFL nuotr. / Darbas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Statistikos departamento vertinimais, 2010 m. antrojo ketvirčio pabaigoje šalyje buvo 6,1 tūkst. laisvų darbo vietų samdomiesiems darbuotojams. Per ketvirtį laisvų darbo vietų skaičius išliko beveik nepakitęs – sumažėjo tik 0,1 tūkst., arba 2 proc. (2010 m. pirmojo ketvirčio pabaigoje jų buvo 6,2 tūkst.).

Statistikos departamento išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad per ketvirtį laisvų darbo vietų skaičius sumažėjo prekyboje – 0,2 tūkst., viešajame valdyme ir gynyboje; privalomajame socialiniame draudime ir žmonių sveikatos priežiūroje ir socialiniame darbe – po 0,1 tūkst., o padidėjo administracinėje ir aptarnavimo veikloje, taip pat transporto ir saugojimo įmonėse – po 0,2 tūkst., kitų veiklos rūšių įmonėse laisvų darbo vietų skaičius išliko beveik nepakitęs.

Laisvų darbo vietų skaičius 2010 m. antrąjį ketvirtį, palyginti su 2009 m. antruoju ketvirčiu, padidėjo 0,1 tūkst., arba 1,4 procento (2009 m. antrojo ketvirčio pabaigoje jų buvo 6 tūkst.).

Daugiausia laisvų darbo vietų 2010 m. antrąjį ketvirtį buvo pramonėje – 1,3 tūkst. (21,8 proc.), transporte ir saugojime – 0,8 tūkst. (12,4 proc.), prekyboje – 0,7 tūkst. (12 proc.). Mažiausia laisvų darbo vietų 2010 m. antrojo ketvirčio pabaigoje buvo žemės ūkyje, miškininkystėje ir žuvininkystėje bei kitos aptarnavimo veiklos įmonėse – po 0,7 procento visų laisvų darbo vietų.

2010 m. antrojo ketvirčio pabaigoje laisvų darbo vietų lygis šalyje sudarė 0,6 procento – tiek pat, kiek ir praėjusi ketvirtį, ir 0,1 procentinio punkto daugiau nei tuo pačiu 2009 m. laikotarpiu. Aukščiausias laisvų darbo vietų lygis užfiksuotas finansinėje ir draudimo veikloje – 1,2 procento, administracinėje ir aptarnavimo veikloje – 1,1 procento. Žemiausias laisvų darbo vietų lygis buvo žemės ūkyje, miškininkystėje ir žuvininkystėje – 0,1 procento.

Statistinė informacija parengta remiantis statistinio tyrimo ir administracinių šaltinių duomenimis. Tyrimas atliktas taikant imčių metodą – sudaryta 7290 įmonių imtis, reprezentuojanti šalies ūkį pagal ekonominės veiklos rūšis. Neaprėptos individualiosios įmonės, laisvų darbo vietų skaičius jose įvertintas pagal administracinių šaltinių duomenis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min