Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per mėnesį daugiausia atpigo gyvenamųjų pastatų statyba

Nekilnojamasis turtas
Eika nuotr. / Nekilnojamasis turtas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad 2012 m. kovo mėn., palyginti su vasario mėn., statybos sąnaudų elementų kainos sumažėjo 0,2 procento. Mėnesiniam kainų pokyčiui didžiausios įtakos turėjo sumažėjęs darbo užmokestis bei pabrangusios statybinės medžiagos ir gaminiai.

Iš statybinių medžiagų ir gaminių per mėnesį labiausiai pabrango bendrosios statybinės medžiagos bei betono ir gelžbetonio gaminiai – 0,7 procento, izoliacinės medžiagos – 0,6, metalo gaminiai ir santechninės medžiagos – 0,5 procento, o atpigo medžio gaminiai – 0,6 procento.

Per metus (2012 m. kovo mėn., palyginti su 2011 m. kovo mėn.) statybos sąnaudų elementų kainos padidėjo 5,4 procento. Tai lėmė 4,3 procento išaugusios statybinių medžiagų ir gaminių kainos bei 9,8 procento padidėjęs darbo užmokestis. Šių metų kovo mėn. metinis kainų pokytis buvo 4 procentiniais punktais didesnis negu praėjusių metų kovo mėn.  

Iš statybinių medžiagų ir gaminių per metus labiausiai pabrango įvairių rūšių betonas ir mišiniai – 8,9 procento, betono ir gelžbetonio gaminiai – 6 procentais, metalo gaminiai – 4,5, bendrosios statybinės medžiagos – 4,6, apdailos medžiagos – 4,2 procento.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min