Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 10:51 , Atnaujinta: 2013 birželio 11d. 11:02

Per prezidentės metinį pranešimą – „darbiečių“ šou

Dalia Grybauskaitė Seime perskaitė metinį pranešimą
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė Seime perskaitė metinį pranešimą

Prezidentei Daliai Grybauskaitei antradienį Seime skaitant metinį pranešimą Darbo partijos (leiboristų) nariai parlamento posėdžių salę pavertė mitingo vieta. Ant savo darbo stalų jie išsidėliojo plakatus, kuriuose anglų ir lietuvių kalba prašo teisingo teismo Darbo partijos lyderiams Vytautui Gapšiui, Viktorui Uspaskichui ir Vitalijai Vonžutaitei.

„Prieš kišeninę teisėsaugą“, „STOP politiniam susidorojimui“, „Noriu gyventi teisinėje valstybėje“ – tokius plakatus susidėliojo „darbiečiai“.

Prezidentė į tai niekaip nesureagavo, tik savo kalboje negailėjo kritikos Darbo partijai.

Ji pasidžiaugė, kad Lietuva per praėjusius Seimo rinkimus nepasidavė perkamai demokratijai ir apgynė savo teisę valdžios atstovus išsirinkti pati, ne nupirktais kalinių balsais. Prezidentė taip pat pagyrė Seimą, kad šis netapo politikų slėptuve nuo teisėsaugos.

Nuosprendis Darbo partijos byloje bus skelbiamas liepą.

Darbo partijos atstovai plakatų nuo stalų nenusiėmė ir po prezidentės pranešimo. Tuomet opozicijos lyderis konservatorius Andrius Kubilius pareikalavo Seimo pirmininko Vydo Gedvilo, kad šis lieptų „darbiečiams“ plakatus susirinkti ir užtikrintų darbo tvarką. 

„Ar jums trukdo tie plakatai?“ – teiravosi A.Kubiliaus „darbiečių“ pusėn stojęs „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis priminęs, kad kadaise patys konservatoriai „savo juodas rankas salėje slėpė po baltomis pirštinėmis“.

„Geriau tvirkinkime, tvirtinkime darbotvarkę“, – painiodamas žodžius širdo P.Gražulis.

A.Kubilius atsakydamas dar kartą pareiškė, kad plakatai jam trukdo dirbti, tačiau V.Gedvilas jam atsakė jokių veiksmų prieš savo partijos narius nesiimsiantis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min