Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per pusmetį į Lietuvą parvežta 130 ieškomų asmenų

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) Tarptautinių ryšių valdyba (TRV) aktyviai vykdo šalies bei užsienio valstybių teisėsaugos institucijų pavedimus, tiriant ir užkardant nusikaltimus, teigiama pranešime spaudai.

2010 metų pirmąjį pusmetį buvo pradėtos 4 634 naujos informacinės bylos (iš jų, Lietuvos iniciatyva, buvo pradėtos 1 263 bylos, užsienio šalių iniciatyva – 3 371), vykdoma ir kontroliuojama 30 246 aktyvių ankstesniaisiais veiklos metais pradėtų informacinių bylų.

LKPB TRV per 2010 metų pirmąjį pusmetį organizavo 130 ieškomų asmenų, reikalingų ikiteisminiam, teisminiam tyrimui, ar LR nuteistų laisvės atėmimo bausme, perėmimą ir jų pargabenimą į Lietuvos Respubliką iš 18 užsienio valstybių. Per 2010 metų pirmąjį pusmetį konvojus į užsienio valstybes vyko 111 kartų.

Dažniausiai ekstradicijos arba asmenų perėmimas pagal Europos arešto orderį buvo vykdomas iš Didžiosios Britanijos (56), Vokietijos (19) ir Ispanijos (14). Iš kitų valstybių kiek mažiau: Airijos (8), Nyderlandų Karalystės (7) ir Prancūzijos (6).

LKPB TRV per 2010 metų pirmą pusmetį perdavė 34 asmenis iš Lietuvos Respublikos penkiolikai užsienio valstybių pagal gautus Europos arešto orderius: į Vokietiją (13), Italiją (3), Ispaniją (2) Estiją (3) ir Rusiją (2). Po vieną asmenį – Anglijai, Armėnijai, Austrijai, Belgijai, Bulgarijai, JAV, Latvijai, Lenkijai, Liuksemburgui ir Suomijai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min