TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per „Pyragų dieną“ Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai vaikams paaukojo 803 litus

Pyrago diena Šiaulių apylinkės teisme
Nijolės Damulės nuotr. / Pyrago diena Šiaulių apylinkės teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apylinkės teisme pirmą kartą vyko „Pyragų diena“. Daugiau nei dešimt teismo darbuotojų iškepė pyragus, kuriais vaišino kolegas. Nekepusieji pyragų juos ragavo ir aukojo Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“. Per akciją darbuotojai surinko 803 litus.

Daugiau nei dešimt didelių pyragų, kelių rūšių sausainių iškepė darbščios ir išradingos Šiaulių apylinkės teismo darbuotojos. Savo kulinariniais sugebėjimais kolegas nustebino ir vienas vyras, kuris patiekė didžiulį tortą su sūriu.

Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai per „Pyragų dieną“ paaukojo 803 litus. Šiuos pinigus jie nusprendė skirti Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“. 

Nijolė Damulė, atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene, pasakojo, kad tortų ir pyragų pasirinkimas buvo didelis: pyragas „Šokoladinė naktis“, pyragas su šokoladu, varške ir avietėmis „Vasarą prisiminus“, pyragas „Tinginys 404“, ananasinis pyragas „Su meile“, amerikietiškas obuolių pyragas, plikyti pyragaičiai su kremu, pyragas su paukštiena ir daržovėmis, burnoje tirpstantys „Varškės rageliai“ ir ryškiaspalvis pyragas su tunu.

Kepėjai tvirtino, kad virtuvėje užtruko nuo dviejų iki keturių valandų, nemažai kainavo ir produktai.

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Arūnas Bartkus padėkojo darbštiems kepėjams ir pakvietė darbuotojus skanauti pyragų ir aukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Teismo darbuotojai gyrė išmanius kepėjus, prašė receptų.

Ypač populiarūs buvo pyragai su mėsa ir žuvimi.  Greitai ištuštėjo ir saldumynų pilnos lėkštės. Užtat pinigams skirtas krepšelis tapo per mažas.

Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai per „Pyragų dieną“ paaukojo 803 litus. Šiuos pinigus jie nusprendė skirti Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“. 

Marytė Žalpienė, laikinai einanti globos namų „Šaltinis“ direktorės pareigas, labai apsidžiaugė. Direktorė sakė, kad vaikai prieš Kalėdas gaus dovanų tik iš Vokietijos Raudonojo Kryžiaus, todėl Šiaulių apylinkės teismo darbuotojų paaukoti pinigai bus dar viena galimybė suteikti jiems džiaugsmo. Šiaulių vaikų globos namuose „Šaltinis“ gyvena 58 tėvų globos netekę vaikai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min