TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per šalčius laikinai stabdomi suplanuoti „Lesto“ elektros tinklo darbai

Vakarinė Vokietijos dalis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Žiema
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvoje spustelėjus šalčiams elektros skirstomųjų tinklų operatorius AB LESTO laikinai stabdo suplanuotus elektros tinklo remonto darbus – jie bus tęsiami sugrįžus palankesniems orams. Elektros energijos tiekimas dėl to nenukentės – avarinių situacijų ar įvykių atveju tiekimo atstatymui reikalingi darbai būtų atliekami nedelsiant.

Planiniai elektros tinklo apžiūros ir remonto darbai atliekami reguliariai visus metus tam, kad būtų užtikrinamas kokybiškas ir patikimas elektros tiekimas vartotojams.

Oro temperatūrai nukritus žemiau -10 laipsnių Celsijaus AB LESTO laikinai sustabdo visus numatytus remonto darbus ir planuoti elektros energijos tiekimo atjungimai nebus vykdomi. Taip nuspręsta pasielgti dėl to, kad esant šalčiams bendrovės  klientams nekiltų papildomų nepatogumų. Oro temperatūrai nukritus žemiau -5 laipsnių Celsijaus, planiniai elektros tinklo remonto darbai laikinai sustabdomi, jei juos atliekant elektros energijos tiekimą būtina nutraukti ilgiau kaip 5 valandoms.

„Spustelėjus šalčiui nutarėme atidėti planuotus skirstomojo tinklo remonto darbus, kadangi gyventojams, kurių būstų šildymas priklauso nuo elektros, tai sukeltų didelių nepatogumų. Atsižvelgiant į naujų vartotojų poreikius jų įrenginių bei objektų prijungimas bus atliekamas taip, kaip ir numatyta sutartyse“, – teigia Ervinas Pareigis, AB LESTO Dispečerinio valdymo departamento Elektros tinklo tarnybos Režimų planavimo skyriaus vadovas.

Remiantis Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prognozėmis, šalti orai iš Lietuvos nesitrauks visą šią savaitę.

Pranešimus apie planinius elektros išjungimus dėl tinko remonto darbų klientai gali užsisakyti savitarnos svetainėje „Mano elektra“ (www.manoelektra.lt), klientų aptarnavimo numeriu 1802. Pranešimus klientai gaus elektroniniu paštu arba  trumpąja SMS žinute, jei nurodys savo mobiliojo telefono numerius. Apie planinius elektros įrenginių atjungimus klientai informuojami iš anksto spaudoje, taip pat bendrovės interneto svetainėje (www.lesto.lt).

Klientų aptarnavimo numeriu 1802 bendrovės klientai taip pat gali registruoti elektros gedimus, gauti informaciją apie elektros tiekimo sutrikimus.

„Registruojant gedimus itin svarbu pranešti ne tik gyvenamosios vietos adresą, bet ir vartotojo numerį – tai leidžia daug greičiau nustatyti gedimo lokalizaciją. Klientams siūlome nuolat atnaujinti kontaktinius duomenis savitarnos svetainėje „Mano elektra“ tam, kad galėtume juos informuoti individuliai apie laikinus elektros atjungimus dėl vykdomų remonto darbų, elektros kainų pasikeitimus bei teikiamas paslaugas“, – teigia E. Pareigis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min