Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 04, 18:53

Per šventes – pilni pajūrio viešbučiai

Pajūryje per šventines dienas buvo tikras žmonių antplūdis. Kai kas netgi sakė, kad šventėms mūsų kurortus pasirinko net tie, kas prieš ekonominį nuosmukį važiuodavo švęsti į užsienį.
Palangos tiltas žiemą
Tradicija eiti vakarais ant Palangos tilto neišnyksta ir žiemą. / 15min.lt skaitytojo Tomo K. nuotr.
Temos: 2 Nida Palanga

Dar prieš kelias savaites Palangoje buvo matyti daugybė skelbimų, kuriuose buvo siūloma atšvęsti Naujuosius metus Palangoje. Buvo siūlomos įvairios nuolaidos bei šventinės programos, daugelis kurių – pigesnės nei sostinėje. Poilsio namų darbuotojai neslėpė – žmonių antplūdžio nėra.

Tačiau viskas pasikeitė paskutinėmis 2008–ųjų dienomis. Pajūrį užplūdo švęsti pasiruošusių svečių, o paskutinę praėjusių metų dieną daugelyje poilsio namų netilo skambučiai žmonių, kurie nutarė atšvęsti būtent prie jūros. Tai, kad pajūryje šventė išties daug žmonių, liudija ir faktas, kad nuo jūros sekmadienio popietę nusidriekė automobilių eilės.

Palangoje – daugybė žmonių

Žmonių buvo gausu ne tik viešbučiuose, bet ir restoranuose bei tiesiog gatvėse. Beje, daugiausia svečių sulaukė didieji viešbučiai, siūlantys bent kuklią prabangą už ne pačią mažiausią kainą.

15min.lt skaitytojo Tomo K. nuotr./Palanga žiemą
15min.lt skaitytojo Tomo K. nuotr./Palangoje pirmomis metų dienomis netrūko žmonių. 

Viešbučio „Alanga“, įsikūrusio Palangoje, administratorė pasakojo, kad Naujųjų metų naktį ir dienomis po jos žmonių buvo išties nemažai. „Maksimalaus skaičiaus nepasiekėme, bet tikrai pajutome žmonių antplūdį. jautėme,  kad šventės, kad laisvos dienos. Įprastą savaitgalį irgi yra jaučiamas svečių pagausėjimas, bet ne toks didelis koks buvo juntamas šį – šventinį“, – sakė „Alanga“ darbuotoja Dovilė. Naujųjų naktį čia kambariai kainavo nuo 600 iki 850 litų.

Viešbutis – pilnas

Prabangaus viešbučio „Vanagupė“, taip pat esančio Palangos kurorte, vadybininkas patikino, kad  nors jie ir neviliojo įvairiomis akcijomis, svečių sulaukė tikrai nemažai.

„Naujųjų metų naktį mūsų viešbutis buvo visiškai užpildytas. Akcijų netaikėme, tačiau buvome paruošę šventinius paketus, kuriuos sudarė apgyvendinimas, maitinimas, proginė vakarienė ir kita“, – sakė viešbučio vadybininkas Ramūnas. Čia kambario kaina ne sezono metu svyruoja nuo 365 iki 2500 litų.

Rezervavo vasarą

Nidoje esantis, autentiškame žvejų name įsikūręs viešbutis „Inkaro kaimas“ per Naujuosius taip pat buvo pilnutėlis, ir tai jo šeimininkams nebuvo staigmena.

„Pas mus visada yra žmonių, o naujiesiems kambariai buvo rezervuoti dar vasarą, rugpjūčio mėnesį. Tai pastovūs mūsų klientai – jie ir užstatą paliko vasarą“, – sakė viešbučio šeimininkė Valentina. „Inkaro kaime“ nuo gruodžio 24  iki sausio 5 dienos buvo taikomi šventiniai tarifai – kambarys nakčiai kainavo 150 – 200 litų

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min