Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Perkūno namai“ atleisti nuo vietinės rinkliavos už renginius Senamiesčio amfiteatre

Kino po atviru dangumi seansai pernai sutraukė minias.
Organizatorių nuotr. / Vasaros amfiteatre vykstantys renginiai sutraukia minias.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės taryba nusprendė nuo balandžio 15 d. iki spalio 30 d. atleisti uždarąją akcinę bendrovę „Perkūno namai“ nuo vietinės rinkliavos už leidimo organizuoti komercinius renginius Kauno miesto savivaldybei priklausančiose ar valdytojo teise valdomose viešojo naudojimo teritorijose išdavimą.

Priėmus tokį sprendimą amfiteatre vyksiantys renginiai pagyvins Senamiestį ir kultūrinį miesto gyvenimą.

„Perkūno namai“ kovą kreipėsi į Kauno miesto merą Andrių Kupčinską, prašydami atleisti nuo vietinės rinkliavos už leidimo išdavimą. „Perkūno namai“ planuoja Senamiesčio amfiteatre prieplaukos krantinėje vasaros sezono metu rengti šešis komercinius renginius.

Pagal patvirtintus nuostatus už 1 dieną vykstantį renginį, į kurį įleidžiama su bilietais, miesto Savivaldybei turi būti sumokėta 500 litų.

2009-aisiais miesto tarybos sprendimu bendrovė „Perkūno namai“ buvo atleisti nuo vietinės rinkliavos mokėjimo, į miesto biudžetą buvo nesumokėta atitinkamai po 2 tūkst. litų.

UAB „Perkūno namai“ už leidimo organizuoti komercinius renginius (koncertus) išdavimą nesumokės 3 tūkst. litų vietinės rinkliavos.

Miesto savivaldybė atleido bendrovę nuo vietinės rinkliavos, todėl taryba protokoliniu pavedimu įpareigojo „Perkūno namus“ savo lėšomis remontuoti amfiteatro suoliukus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min