Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 08:17

Perversmui nepavykus atsisakė posto

Vidmantas Urbonas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vidmantas Urbonas

Perversmą Panevėžio miesto taryboje neseniai žadėjęs Vidmantas Urbonas ne tik nepasiekė šio tikslo, bet ir atsisakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pareigų.

Visame krašte pagarsėjęs sportininkas ir dainininkas, Panevėžio tarybos narys V.Urbonas prieš tris savaites viešai pareiškė inicijuojantis interpeliaciją esą nusikalstamai dirbančiai miesto valdžiai. Tačiau ši iniciatyva žlugo vos atsiradusi, o nepamatuotas noras imtis perversmo išsišokėliui politikui kainavo frakcijos seniūno postą.

Šiomis dienomis miesto valdžią pasiekė netikėta žinia – V.Urbonas atsistatydino iš TS-LKD frakcijos seniūno posto.

Vasario 25-ąją vos pasibaigus Panevėžio tarybos posėdžiui, kuriame patvirtintas miesto biudžetas, paties surengtoje spaudos konferencijoje V.Urbonas pareiškė surinkęs 11 iš 31 miesto taryboje dirbančių ir dabartine valdžia nepatenkintų politikų parašų. V.Urbonas tada neabejojo, kad nepatenkintųjų mero Povilo Vadopolo vadovavimu esama daugiau ir jie pasirašys po interpeliacijos tekstu. Merą, tris jo pavaduotojus, savivaldybės administracijos direktorių bei jo pavaduotoją V.Urbonas apkaltino primityviu ir atsainiu darbu, tik sau palankiais sprendimais. Interpeliacijos tekstą politikas žadėjo įregistruoti dar tą pačią popietę.

Tačiau laikas bėgo, o interpeliacijos Panevėžio valdžia taip ir nesulaukė. Tuo metu visų (išskyrus TS-LKD) į miesto tarybą išrinktų partijų atstovai paskelbė dirbantys vieningai ir V.Urbono pažadais perėmus valdžią pasiūlyti jiems įtakingus politinius bei ūkinius postus nesusigundė.

Šiomis dienomis miesto valdžią pasiekė netikėta žinia – V.Urbonas atsistatydino iš TS-LKD frakcijos seniūno posto. Oficiali versija byloja, kad politikas panoro daugiau dirbti su triatlono treniruotes lankančiais vaikais. Trenerio ir politiko duoną kremtantis V.Urbonas teigia pastaruoju metu nebeįstengęs intensyvių treniruočių derinti su frakcijos seniūno veikla. Nuo šiol šias pareigas eina Panevėžio tarybos narys, inžinierius Vidmantas Baltramiejūnas. Šis politikas versti dabartinės miesto valdžios kol kas neketina.

LŽ duomenimis, V.Urbonui pastaruoju metu nesiseka ne tik vietos politikos padangėje. Pareiškęs norą dalyvauti šiųmečiuose Europos Parlamento rinkimuose, partijos kolegų jis buvo nustumtas į kandidatų sąrašo galą ir neabejotinai prarado galimybę būti išrinktas.

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Panevėžys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min