Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2012 01 05

Petro Gražulio laimėtas dovanų čekis ir reklaminė akcija kelia įtarimų etikos sargui

Prekybos centre dovanų čekį laimėjusiam ir parduotuvės reklaminiu veidu tapusiam Seimo nariui „tvarkiečiui“ Petrui Gražuliui gali tekti aiškintis parlamento etikos sargams.
Petro Gražulio laimėjimas
Petro Gražulio laimėjimas / TV3 nuotr.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pirmininkas Algimantas Salamakinas įtaria, kad P.Gražulis galėjo iš anksto už tam tikrą atlygį susitarti su prekybos centru dėl jo vardo naudojimo reklamai, pranešė TV3 Žinios.

Tuo metu P.Gražulis tikina, kad prekybos centro reklaminės akcijos, kur laimėjo 2 tūkst. litų vertės dovanų čekį, veidu tapo prieš savo valią. 

„Seimo narys Petras Gražulis džiaugiasi prekybos centro žaidime atvėręs stebuklingą skrynią, kurioje rado dviejų tūkstančių litų vertės dovanų čekį“, – tokią žinutę ir nuotrauką su laimėjimu besidžiaugiančiu Seimo nariu išplatino vienas Kauno prekybos centras.

Reklamos akcijoje sudalyvavęs parlamentaras nieko blogo tame nemato.

„Malonu, niekada nesitikėjau, kad galima kažką laimėti, dabar dažniau pirksiu kokius nors kuponus arba bilietus“, – sakė P.Gražulis.

Jis neslėpė jau spėjęs išgryninti čekį savo poreikiams.

Prekybos centras džiaugiasi, kad Seimo nario veidas pritraukė daugiau lankytojų dėmesio.

Tačiau Seimo etikos sargai įtaria, kad P.Gražulis dar prieš dalyvaudamas žaidime galėjo susitarti su prekybos centru dėl jų prekių ir paslaugų reklamos, o tai politikams įstatymai daryti draudžia. Be to, visas dovanas, brangesnes nei 650 litų, jie privalo deklaruoti. P.Gražulis prisipažino to dar nepadaręs. 

„Pirmiausia reikia galvoti, kur dalyvauji, nes tai jau ne loterija, o reklaminė akija, ir reklamoje Seimo nariui draudžiama dalyvauti. Jis pažaisti gali, bet iš karto išeiti, o ne stengtis, kad būtų išmokėtas tas neva laimėjimas. Nors aš dedu dar abejones, ar ten nebuvo iš karto susitarta ir atliktas tas veiksmas“, – svarstė A.Salamakinas.

P.Gražulis tokius įtarimus atmetė.

„Nežinau, gal A.Salamakinas pats su kažkuo susitaręs, kad jam atrodo, kad aš susitariau. Paprasčiausiai nuėjau apsipirkti, davė kuponą ir vienas iš jų buvo laimingas“, – teigė parlamentaras.

Jeigu P.Gražulio atvaizdas su prekybos centro dovanų čekiu bus tiražuojamas toliau, Etikos ir procedūrų komisija žada pradėti tyrimą. Su prekybos centru aiškinsis žada ir P.Gražulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius