Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 19:31

Petro Gražulio ryšiai su padėjėja Patricija Pochomovaite virsta nauju skandalu

Patricija Pachomovaitė
Patricija Pachomovaitė
Trakų rajone, Vosyliukų kaime netrukus turi apsigyventi parlamentaro Petro Gražulio padėjėja Patricija Pachomovaitė, kuri jau sulaukė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įtarimų „Judex“ skandale. Teigiama, kad namą savo patarėjai nupirko pats P.Gražulis, kurį su moterimi gali sieti ne tik darbiniai santykiai, praneša „Info TV“.

Televizijos gauti dokumentai liudija, kad 80 arų žemės sklypą Trakų rajone „Judex“ komercijos direktorė įsigijo dar šį pavasarį. Už 2005 m. statytą namą ji sumokėjo vos 40 tūkst. eurų.

Kaimynystėje gyvenantys žmonės tvirtina, kad sklypą pirko visai ne P.Pachomovaitė, o pats P.Gražulis. „Tos ponios nemačiau, o poną Gražulį mačiau. Labai fainas. Jis čia buvo pas mus atėjęs. Sakė, kad bus kaimynas“, – teigė gretimai gyvenanti moteris.

Įprastai noriai su žurnalistais bendraujantis P.Gražulis apie sklypą Nendrių gatvėje daug nekalbėjo. Jis neslėpė, kad sklypo savininką pažįsta ir pas jį yra ne kartą buvęs, dėl to po kaimą ir sklinda įvairios kalbos.

„Gali kalbų visokių būti. Greta yra restoranas. Jame keletą kartų papietauti ar pavakarieniauti esu buvęs. Dėl sklypo pirkimo jums reiktų kalbėtis su ja, o ne su manimi. Su sklypo savininku nesu kalbėjęs. Jis yra stomatologas. Pas jį dantis tvarkiau“, – situaciją komentavo P.Gražulis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Petras Gražulis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Petras Gražulis

Apie savo santykius su P.Pachomovaite politikas taip pat kalba nenoriai: „Ji mano patarėja. Kokie kiti santykiai, tai jau mano reikalas.“

Patricija Pachomovaitė
Patricija Pachomovaitė

Seimo kanceliarija dėl P.Pachomovaitės jau yra pradėjusi tyrimą. Aiškinamasi, ar ji įdarbinta nepažeidžiant įstatymų. Moteris yra ir „Judex“ komercijos direktorė Kaune, tačiau dar randa laiko politiko padėjėja dirbti pusantro etato.

Už šias pareigas ji gauna 1 115 eurų per mėnesį. Seimo narių padėjėjai yra laikomi valstybės tarnautojais, todėl norėdami dirbti antrą darbą turi gauti specialų Seimo leidimą.

P.Pachomovaitė šiandien pasirodė Seime. Čia jai įteiktas pranešimas apie pradėtą tyrimą. Ji pati situacijos nekomentuoja. Paklausta, ar gali pasakyti, kas ją sieja su P.Gražuliu, ji atsakė: „Ne.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min