Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 1d. 13:52

Byra kovotojo už šeimos vertybes šeima – Seimo nario Petro Gražulio žmona pareiškė norą skirtis

Petras Gražulis
Aurimo Šrubėno nuotr. / Petras Gražulis

Tradicinės šeimos vertybių gynėjas, aršus homoseksualų kritikas ir dėl to nemalonumų su teisėsauga turintis Seimo narys Petras Gražulis turės pasukti galvą, kaip išsaugoti savo santuoką. Jo žmona Raminta Gražulienė teismo paprašė nutraukti santuoką dėl sutuoktinio kaltės ir priteisti išlaikymą jauniausiam sūnui.

Parlamentaras portalui 15min.lt patvirtino, kad sutuoktinė teismui yra įteikusi tokį pareiškimą, bet nuo ilgesnių komentarų susilaikė.

„Reikia jos pačios paklausti. Tai yra mano šeimos tragedija, nenoriu kalbėti“, – atsiprašinėjo politikas.

Į klausimą, ar sieks užkirsti kelią skyryboms, P.Gražulis atsakė lakoniškai: „Ne aš padaviau pareiškimą.“

Jis pripažino esąs šnekus ir atviras žmogus, bet šeimos problemų nenorintis viešai gvildenti. „Reikia ieškoti būdų išspręsti problemas ir išsaugoti šeimą“, – pabrėžė Seimo narys.

15 vaikų šeimoje gimęs 54-erių politikas su aštuoneriais metais jaunesne žmona Raminta užaugino sūnus Martyną ir Simoną ir dukteris Mariją ir Gabrielę. Trys Gražulių vaikai – jau suaugę, nepilnametis tebėra tik vienas sūnus, už kurį mama ir paprašė mokėti alimentus.

Beje, praėjusių metų Seimo rinkimų kandidatų anketose P.Gražulis savo šeiminės padėties nenurodė, nors anksčiau parašydavo esąs vedęs ir turintis keturis vaikus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min