Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 9d. 07:00

Pigesnių bilietų – į miesto centrą

Direktorius Gintaras Neniškis džiaugiasi naujomis, erdvesnėmis patalpomis.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Viešosios įstaigos direktorius G.Neniškis džiaugiasi jaukesnėmis ir erdvesnėmis „Klaipėdos keleiviniam transportui“ skirtomis patalpomis.

Pigesnių vienkartinių bilietų ar už kiek mažesnę kainą pasipildyti mėnesinio bilieto į Kalnupės gatvę skubėję klaipėdiečiai nuo šiol turės keliauti į miesto centrą.

Viešoji įstaiga „Klaipėdos keleivinis transportas“ perkelta į naujas patalpas Daukanto gatvės 15-ame name. Įstaiga perkelta, nes senosios patalpos buvo stipriai nusidėvėjusios, be to, pastatas stovi uosto rezervinėje teritorijoje ir pagal planus turi būti nugriautas.

„Kol kas nemažai žmonių mūsų ieško senosiose patalpose, ten yra iškabų, nurodančių, kur yra naujos patapos. Dar negaliu sakyti, kad čia turime tokį pat interesantų srautą, koks buvo Kalnupės gatvėje. Po oficialaus atidarymo tikimės, kad ši informacija pasklis“, – sakė viešosios įstaigos direktorius Gintaras Neniškis.

Ankstesnėje įstaigos vietoje klientai jau buvo atpažįstami iš veidų – čia lankydavosi šalia esančio vadinamojo Žvejybos uosto kvartalo gyventojai, norintys pigiau nusipirkti bilietų, iš toliau atvykdavo ir kitų uostamiesčio gyventojų. „Tai buvo aiškus vartotojų ratas, dabar jis keičiasi – labiausiai dėl to, kad esame šalia dviejų mokyklų – M.Gorkio ir Vytauto Didžiojo gimnazijos. Ateina daug jaunimo, pildosi mėnesinius bilietus – pas mus truputį pigiau“, – pasakojo G.Neniškis.

Didesnio gyventojų srauto įstaiga tikisi kitų metų pradžioje, nes čia bus galima įsigyti mėnesinius automobilių statymo abonementus. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min