Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Piketavo prieš norą kelti šalto vandens kainas

Piketo akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Piketo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vilniaus miesto savivaldybė svarstys, ar pritarti bendrovės „Vilniaus vandenys“ Investiciniam planui. Išreikšdami savo nepritarimą piketą prie savivaldybės surengė Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vilniaus miesto skyriaus nariai.

Piketuotojai reikalavo investicinį planą pateikti vilniečių svarstymui, kad tik išsiaiškinusi, kas šiuo metu svarbiausia miestui, miesto taryba galvotų apie šalto vandens kainos didinimą.

„Nepritariame, kad šiuo metu, kai taip sumažėjo pensijos, kai žadama dar daugiau mažinti socialines išmokas, nepaliaujamai didėja bedarbių skaičius, reikia ne tik branginti šaltą vandenį, bet dar ir įvesti abonentinį mokestį, neva skaitiklių keitimui“, – savo peticijoje rašo socialliberalai.

„Šalto vandens skaitiklis kainuoja 40 Lt, jo pakeitimas dar 20 Lt. Šia sumą vilnietis, mokėdamas abonentinį mokestį, sumokės per metus. Tad gal įpareigoti, norinčius atsiskaityti už vandenį pagal skaitiklius, juos keisti patiems, o ne visą gyvenimą mokėti abonentinį mokestį?“, – pasiūlymą pateikė piketuotojai.

Vis dėlto prieš Investicinė planą piketuojantys žmonės nebuvo visiškai kategoriški: „Negalime vienareikšmiškai pasakyti, kad nereikia didinti šalto vandens kainos, nes Lazdynų, Karoliniškių, Pilaitės gyventojai kenčia baisią smarvę, sklindančią iš vandenvalos įrenginių, tačiau Investiciniame plane siūlomi 440 tūkst. Lt, kurie numatomi skirti tinklų plėtrai, priežiūrai, remontui, dumblo apdorojimo gamyklos statybai ir kitiems projektams, yra juokinga suma. Padidinus vandens kainą, ji bus surinkta per vieną mėnesį“.

Ar Vilniaus miesto taryba pritars bendrovės „Vilniaus vandenys“ Investiciniam planui, paaiškės trečiadienį per tarybos posėdį.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min