Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Piketuotojai niršo ant skęstančiųjų gelbėtojų

Trečiadienį prie Klaipėdos miesto savivaldybės piketavę visuomenininkai piktinosi Skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos darbu.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Trečiadienį prie Klaipėdos miesto savivaldybės piketavę visuomenininkai piktinosi Skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos darbu.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Ar Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos pagrindinės funkcijos – viešojo tualeto, soliariumo, apsaugos paslaugos ar skęstančiųjų gelbėjimas?“ – retoriškai klausė trečiadienį prie savivaldybės piketavę klaipėdiečiai.

Prieštaringai vertinamas Germanas Čepas, surengęs šį piketą, jau kurį laiką ietis nukreipė į Skęstančiųjų gelbėjimo tarnybą bei Miesto tvarkymo skyriaus vadovę Ireną Šakalienę. Antradienį šią valdininkę G.Čepas apskundė Vyriausiajai tarnybinei etikos komisijai už tai, kad ši esą neleido jam posėdžio metu išsakyti savo nuomonės, pertraukinėjo ir įžeidinėjo.

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Germanas Čepas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Germanas Čepas

Pats gelbėtoju dirbęs G.Čepas skundais yra užvertęs savivaldybę dėl neva prasto Skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos darbo. Klaipėdietis įsitikinęs, kad milijonai skiriami tarnybai, kurioje neva net nėra gelbėtojų.

Jo įsitikinimu, tarnyba koncentruojasi į sritis, kurios jai net neturėtų būti pavestos. Kaip paplūdimių valymui, tualeto ir dušo paslaugų tiekimui Melnragėje. Taip, G.Čepo įsitikinimu, pamirštamos pagrindinės funkcijos – profesionalių gelbėtojų ruošimas ir išlaikymas, specialios gelbėjimo technikos įsigijimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min