TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą sudaryta Studijų kokybės vertinimo centro taryba

Gintaras Steponavičius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Gintaras Steponavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius patvirtino Studijų kokybės vertinimo centro tarybą. Į tarybą, susidedančią iš vienuolikos narių, įeina aukštųjų mokyklų dėstytojai, studentų, verslininkų atstovai. Studijų kokybės vertinimo centro taryba sudaryta pirmą kartą, vadovaujantis Mokslo ir studijų įstatymu bei Studijų kokybės vertinimo centro nuostatais.

Studijų kokybės vertinimo centro taryba yra kolegialus valdymo organas. Taryba paskelbs ir konkursą Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus pareigoms eiti. Direktorius viešo konkurso būdu bus renkamas penkerių metų kadencijai. Tas pats asmuo direktoriumi galės būti renkamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

Šešeriems metams tarybos nariais paskirti: Saulius Baliukynas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos profesinio mokymo ir mokytojų kompetencijos ekspertas; Tomas Baranauskas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys; Jonas Čičinskas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius; Alfonsas Daniūnas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studijų prorektorius; Daiva Daugvilienė, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos direktorė; Dainius Dikšaitis, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas; Rimvydas Jasinavičius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas; Domas Kaunas, Lietuvos mokslų akademijos mokslinis sekretorius; Antanas Levickas, Švietimo ir mokslo ministerijos Studijų departamento Profesinių studijų skyriaus vedėjas; Rūta Norkienė, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro patarėja; Viktoras Senčila, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius.

Tarybos narius gali siūlyti: Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, Vyriausybė, švietimo ir mokslo ministras, Lietuvos mokslo taryba kartu su Lietuvos mokslų akademija, universitetų senatai, kolegijų akademinės tarybos, Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų atstovybių sąjungos, Lietuvos kultūros ir meno taryba, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmai, Žinių ekonomikos forumas.

Studijų kokybės vertinimo centras akredituoja studijų programas, taip skatindamas aukštųjų mokyklų veiklos kokybę, pripažįsta užsienyje įgytas kvalifikacijas, aukštojo mokslo diplomus bei kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min