Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 15d. 09:24

Valentinas Mazuronis 15min studijoje: EP rinkimuose nedalyvausiu

15min studijoje – Valentinas Mazuronis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / 15min studijoje – Valentinas Mazuronis

Pirmadienį 15min studijoje lankėsi ir į skaitytojų klausimus atsakė kandidatuoti kitų metų prezidento rinkimuose siekiantis Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis.

Pirmadienį paskelbti delfi.lt užsakymu atlikti „Sprinter“ tyrimai rodo, kad už V.Mazuronį prezidento rinkimuose dabar balsuotų 0,5 proc. rinkėjų.

Tačiau V.Mazuronis gyventojų apklausomis netiki.

„Tas reitingas yra ne kas kita, kaip manipuliacija, Tie reitingai yra daromi tam, kad nukreiptų žmonių pažiūras, už ką reikėtų balsuoti“, – aiškino V.Mazuronis.

Jis tikino net apsidžiaugęs, kad nėra populiariausiųjų trejetuke, nes jame esantys kandidatai esą yra grupuočių stumiami tyčia.

Pats V.Mazuronis 15min studijoje sakė prezidento rinkimuose dalyvauti nusiteikęs rimtai, todėl Europos Parlamento ar kokiuose kituose rinkimuose kitais metais išvis nedalyvausiantis.

„Mano nuomone, bandyti sėdėti su vienu užpakaliu ant dviejų kėdžių, na, vienas dalykas yra nepatogu, o kitas dalykas – nepadoru“, – kalbėjo V.Mazuronis.

Jis sako būsiantis nepriklausomas kandidatas, o jei kuri nors partija nutars jį paremti, neatsisakysiantis tokios paramos.

V.Mazuronis sako neteisiantis nė vienos partijos, kuri kaltinama korupcija, nes, jo galva, bylos tėra kovos su partijomis išraiška.

Todėl politikas sakė esąs tikras, kad ir jo padėjėju dirbantis pagrindinis kaltinamasis „Tvarkos ir teisingumo“ partijos byloje buvęs atsakingasis sekretorius Rimas Antanas Ručys, iš tiesų yra nekaltas.

„Nematau ten jokių požymių, kad jis būtų padaręs kažkokį nusikaltimą“, – teigė V.Mazuronis, nors pripažino pats bylos nematęs – tik pats liudijęs pareigūnams.

V.Mazuronis kol kas neatskleidžia, kas dirbs jo komandoje.

2009 m. V.Mazuronis jau kandidatavo prezidento rinkimuose, tačiau tuomet surinko 6,08 proc. balsų ir liko trečias.

Per savo politinę karjerą V.Mazuronis spėjo pabuvoti Šiaulių savivaldybės tarybos deputatu, tris kadencijas buvo Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariu, tris kadencijas buvo ir Seimo nariu. 2012–2014 m. Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje užėmė aplinkos ministro pareigas. 2014 m. išrinktas į Europos Parlamentą, kurio nariu yra iki šiol.

V.Mazuronis politinę karjerą pradėjo 1993 metais Lietuvos liberalų sąjungoje. 2001 metais jis paliko partiją kartu su Rolandu Paksu ir įkūrė Liberalų demokratų partiją, vėliau tapusią „Tvarka ir teisingumu“. 2015 metais jis perėjo į Darbo partiją, tapo jos pirmininku, bet po nesėkmingų Seimo rinkimų ir posto pasitraukė. Netrukus jis sustabdė narystę Darbo partijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min