Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 6d. 09:23

Pirmoji šalčio auka Klaipėdoje: sušalusį benamį policija naktį paliko gatvėje prie nakvynės namų

Nakvynės namuose vienos nakties nakvynei benamiams yra skirtos 54 vietos.
15min nuotr. / Klaipėdos nakvynės namai
Antradienio rytą Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mirė sušalęs vyras. Aiškėja, jog naktį šis benamis policijos buvo atvežtas ir paliktas prie nakvynės namų.

39-erių metų nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjęs vyras į ligoninę iš nakvynės namų buvo atvežtas antradienio naktį, apie 2.30 val. Jam nustatytas bendras kūno sušalimas. 10 val. ryte vyriškis ligoninėje mirė.

Klaipėdos nakvynės namų darbuotojai 15min pasakojo, jog antradienio naktį policija prie nakvynės namų atvežė ir „gražia forma išmetė“ du benamius. Policija apie atvežtus asmenis neinformavo ir išvyko. Nakvynės namų darbuotojai patys pamatė ant žemės sėdintį ir visą drebantį vyrą. Paklausus, kaip jis jaučiasi, šis nieko negalėjo atsakyti. Jam netrukus iškviesta greitoji, tačiau nelaimėlis ryte ligoninėje mirė.

Klaipėdos nakvynės namų darbuotojai 15min pasakojo, jog antradienio naktį policija prie nakvynės namų atvežė ir „gražia forma išmetė“ du benamius. Policija apie atvežtus asmenis neinformavo ir išvyko.

Nakvynės namų darbuotojai neslepia, kad jau ne kartą pasitaikė atvejų, kai policija ir greitoji benamius tiesiog palieka prie įstaigos nieko neinformavusi.

Tai pirmoji šalčio auka šią žiemą Klaipėdoje. Nors temperatūra čia aukštesnė nei visoje Lietuvoje, šaltis naktį siekia apie 15 laipsnių žemiau nulio.

Klaipėdos nakvynės namuose Šilutės plente ir Viršutinėje gatvėje yra 174 nakvynės vietos. Viršutinėje gatvėje laisvų vietų nakvynei būna daugiau, Šilutės plente esantys namai paprastai būna sausakimši. Šaltomis naktimis darbuotojai benamius priima nepaisydami vietos stygiaus, jiems pasiūlo karštos arbatos, šiltas patalpas bei maisto.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min