TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmosios Supermiesto-Klaipėdos dovanos iškeliavo pas kaimynus

Pirmosios dovanos iškeliavo pas kaimynus – į Plungės ir Skuodo rajonų socialines įstaigas.
Supermiesto-Klaipėdos štabo nuotr. / Pirmosios dovanos iškeliavo pas kaimynus – į Plungės ir Skuodo rajonų socialines įstaigas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Supermiesto-Klaipėdos štabas jau pradėjo LNK televizijos projekte laimėtos dovanos – 50 televizorių dalybas.

Pirmosios dovanos iškeliavo pas kaimynus – į Plungės ir Skuodo rajonų socialines įstaigas. Ketvirtadienį televizoriais pradžiuginti Plungės vaikų globos namų bei Plungės parapijos senelių globos namų gyventojai. Naujutėlaitis plazminis televizorius įteiktas ir Skuodo senelių namų bendruomenei. Artimiausiu metu dovanų sulauks ir Klaipėdos rajono socialinės įstaigos.

Tai mūsų padėka kaimynams už palaikymą TV projekto finale. Žemaičiai buvo tvirta atrama mūsų kelyje į triumfą, – neabejoja “Lietuvos supermiesto” Klaipėdos komandos prodiuseris Gintaras Bendžius.

Dar 14 naujų „Samsung“ televizorių netrukus praturtins ir Supermiesto socialinių įstaigų buitį, o didžiąją prizo dalį – net 30 – planuojama parduoti birželio 6-ąją 18.30 val.  Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre rengiamame labdaros koncerte-aukcione.

Dar finalo išvakarėse uostamiesčio komandos štabas apsisprendė, jog laimėjimo atveju pergalės vaisiais turi džiaugtis visi prie jos prisidėję miesto gyventojai. Nuspręsta televizorius „konvertuoti“ į litus, o už juos įrengti šiuolaikišką, gražią, saugią, visus Supermiesto vaikus džiuginsiančią žaidimų aikštelę. Kartu su miesto meru Vytautu Grubliausku jai parinkta vieta – parke Danės skverelyje. 

Minimali aikštelės vertė – 30 tūkst.Lt, tačiau kuo klaipėdiečiai bus dosnesni, tuo įdomesnė ir turtingesnė erdvė bus sukurta jų atžaloms. Supermiesto projektą vainikuosiančiame koncerte-aukcione pasirodys visas „Lietuvos supermiesto“ projekte dalyvavęs žvaigždynas – dainininkai Simonas Donskovas, Steponas Januška, Violeta ir Vilius Tarasovai, grupė „Pikaso“, tituluotasis sporto šokių ansamblis „Žuvėdra“, kolektyvai „Saltanda“, „Coda“, „Hatora“, „Tamesa“, choras „Cantare“, kapela „Mingė“, Muzikinio teatro solistai Mindaugas Rojus ir Rita Petrauskaitė bei teatro baleto trupė. Koncerte bus atlikta ir neoficialiu Klaipėdos himnu jau dabar tituluojama daina „Aš – mažas“, kurią atliks visa uostamiesčio garsenybių superrinktinė, televizijos studijoje sukėlusi tikrą emocijų cunamį. Koncertą-aukcioną ves Klaipėdos sirgalių komandos kapitonas Remigijus Žiogas.

Supermiesto-Klaipėdos štabas dar kartą kreipiasi į visus klaipėdiečius, galinčius ir norinčius prisidėti prie gražaus tikslo: įsigykite televizorių ir savo mieste sukurkime gražų Supermiestą savo atžaloms. Norintieji dalyvauti aukcione ir įsigyti pakvietimus į birželio 6-osios koncertą-aukcioną Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, kreipkitės el. paštu: info@mmk.lt.

Supermiesto vaikų aikštelę planuojama atidaryti per Jūros šventę. Joje bus įamžinti visi geradarių vardai ar įmonių pavadinimai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min