Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Planuojama, kad vieta Petrašiūnų kapinių kolumbariume kainuos iki 1,8 tūkst. Lt

Kolumbariumas
Kaunas.lt nuotr. / Kolumbariumas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį, balandžio 10 d., Kauno miesto tarybos kolegijos posėdžio metu buvo pritarta siūlomiems urnų patalpinimo kolumbariumuose įkainiams.

Mokestis už urnos su mirusiojo pelenais patalpinimą Seniavos ir I Romainių kapinių kolumbariumuose turėtų siekti iki 1,5 tūkst. litų, Petrašiūnų kapinėse – iki 1,8 tūkst. litų. Pastarosios kapinės yra paveldo objektas, tad kolumbariumą įrengimo sąnaudos ten bus didesnės. Oficialūs įkainiai bus tvirtinami artimiausio Kauno miesto tarybos posėdžio metu.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, jeigu toje pačioje kolumbariumo nišoje bus laidojami keli tos pačios šeimos asmenys, mokestis kitoms urnoms turėtų būti mažesnis ir siekti apie 300 litų. Planuojama, kad vienoje nišoje tilps apie 3–5 urnas.

„Pirmasis kolumbariumas Petrašiūnų kapinėse turi būti pastatytas iki šių metų Vėlinių. Kadangi laiko lieka ne tiek ir daug, raginu nieko neatidėlioti ir dirbti labai sparčiai", – kolegijos posėdžio metu kalbėjo miesto meras Andrius Kupčinskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min