Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 28d. 06:08

Planuojama nutiesti geležinkelio atšaką į Kauno oro uostą

Kauno oro uostas
Kauno oro uostas

Kauno miesto valdžia svarsto galimybę nutiesti geležinkelio atšaką į Kauno oro uostą.

Ketvirtadienį vykusiame pasitarime AB „Lietuvos geležinkeliai“ Kauno regiono stočių skyriaus vyriausiasis inžinierius Eugenijus Rudaitis informavo, kad bendrovė yra užsakiusi galimybių studiją dėl geležinkelio atšakos į Viešąjį logistikos centrą, esantį Karmėlavoje. Ši galimybių studija dar nebaigta.

Pasak Kauno oro uosto direktoriaus Arijando Šliupo, toks sprendimas logiškas. Daugelyje užsienio šalių oro uostai sujungti su geležinkeliais.

„Tačiau norint, kad keleiviai naudotųsi geležinkelio paslaugomis, jiems turi būti patogu. T.y. traukiniai turi važiuoti ne vėžlio tempu ir kuo artimesniu keliu“,  – teigė A.Šliupas.

Kol kas nėra nuspręsta, nuo kurios miesto vietos traukiniai galėtų kursuoti į oro uostą. Tai galėtų būti miesto centras arba Palemonas.

Kauno meras Andrius Kupčinskas pabrėžė, jog rengiamą galimybių studiją būtina papildyti punktu dėl atšakos į Kauno oro uostą. „Artimiausiu metu kreipsimės į „Lietuvos geležinkelius“, kad būtų papildyta galimybių studija dėl susisiekimo ne tik su Viešuoju logistikos centru,  bet ir su oro uostu. Atšaka į oro uostą būtų naudinga ir miestui, ir „Lietuvos geležinkeliams“, ir pačiam oro uostui“, - sakė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min