Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plungėje – atsisveikinimo su I.Strazdauskaite diena: languose ir įstaigose dega atminimo žvakės

Plungėje išaušo gedulo diena
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Plungėje išaušo gedulo diena
Šaltinis: 15min
2
A A

Plungės gyventojai ir įstaigos trečiadienio rytą prisijungė prie savivaldybės skelbtos nužudytosios Ievos Strazdauskaitės atminimo akcijos – ryte daugelyje langų sužibo žvakės. Daugelis įstaigų žvakes uždegė savo biurų bendrose erdvėse. Socialiniuose tinkluose žmonės skelbia, kad išreikšti solidarumą su nelaimės ištiktais kiekvienas gali savaip. Pavyzdžiui – pagroti.

Artimieji ir visi, kuriuos sukrėtė ši tragedija, atsisveikina su ciniškai ir žiauriai nužudyta Ieva Strazdauskaite. Jos urna su pelenais šiandien iškeliaus į kapines.

Miesto savivaldybė laidotuvių dieną ragino gyventojus uždegti žvakes – kaip solidarumo ir atminimo ženklą.

Kvietė norinčius simboliškai atsisveikinti su I.Strazdauskaite trečiadienio rytą uždegti žvakę savo kabinetuose, klasėse.

Žmonės taip ir darė. Ne tik įstaigose ir kabinetuose. Plungiškiai degė žvakes savo namų languose ir rymojo prie jų.

I.Strazdauskaitės nužudymas suvienijo visuomenę. Socialiniuose tinkluose pasklidusi žinia apie žvakių akciją iššaukė ir kitokią reakciją. Žmonės skelbė, kad prisidėti prie velionės atminimo galima visaip – kaip tik sako vidinis balsas. Tai nenuramins artimųjų skausmo, tačiau žinosime, kad esame ne vieni.

„Nuoširdžiai užjausti, pagalvoti apie tai, kokia didžiulė dovana yra gyvenimas, mintyse palinkėti stiprybės tos mergaitės artimiesiems – vargu ar yra prasmingesnis būdas išreikšti sąmoningumą, solidarumą ir užuojautą. Aš Ievai pagrosiu kanklėmis“, – socialiniame tinkle skelbė viena studentė.

Atsisveikinti su I.Strazdauskaite susirinko daug plungiškių ir iš kitur atvykusių žmonių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min