Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 21d. 08:05

Po Dainų šventės nors ir tvanas

Vingio parko estrados remonto darbus prižiūrinčios įmonės atstovai tikina avarinę statinio būklę jau pašalinę.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vingio parko estrados remonto darbus prižiūrinčios įmonės atstovai tikina avarinę statinio būklę jau pašalinę.

Sostinės Vingio parko estrados tvarkymo darbus prižiūrintys „Vilniaus kapitalinės statybos“ atstovai tikina, kad scenos avarinė būklė jau likviduota. Miesto valdžia garantuoja, kad per Dainų šventę statinys nesugrius, tačiau tolimesnis estrados likimas skendi migloje.

Vingio parko sutvarkymui iki Dainų šventės, vyksiančios liepos pradžioje, miesto valdžia ir Vyriausybė kartu skyrė apie 2,5 mln. Lt. Už šiuos pinigus tvarkoma parko veja, tiesiami nauji takeliai ir reikalingi inžineriniai tinklai. Apie 0,5 mln. Lt atiteko Vingio parko estrados remontui.

„Estrada yra galimai avarinės būklės. Įpareigojome savivaldybę susitvarkyti, nes kitaip čia renginiai negalėtų vykti. Taip nustatė mūsų specialistai, tačiau statiniui turėjo būti atlikta detali ekspertizė“, – sakė Vilniaus apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamento direktorius Aurelijus Kuisys.

Atsakydama į specialistų pastabas, savivaldybė tikina avarinę būklę jau pašalinusi.

„Ne visas statinys, o viena laikanti kolona buvo avarinės būklės. Ši problema jau išspręsta“, – sakė Vingio parko estrados remonto darbus prižiūrinčios savivaldybės įmonės „Vilniaus kapitalinė statyba“ techninės priežiūros skyriaus viršininkas Gintaras Glodenis. Anot pašnekovo, šiuo metu baigiami kloti takeliai, vandens nutekėjimo latakai, montuojamas apšvietimas.

Per dainų šventę statinys tikrai nenugrius, o vėliau bus matyti. Rekonstrukcijai reikia ne vieno milijono litų. Sakė R.Adomavičius.

Nors estrados remonto darbai baigiami, tačiau jų ilgaamžiškumu abejojama, nes griūvančio pastato problemos išspręstos tik laikinai.

„Per Dainų šventę statinys tikrai nenugrius, o vėliau bus matyti. Rekonstrukcijai reikia ne vieno milijono litų“, – sakė už miesto ūkį atsakingas vicemeras Romas Adomavičius.

Kultūros ministerija pernai planavo Vingio parko estradai sutvarkyti skirti 3 mln. 300 tūkst. Lt, tačiau užklupus sunkmečiui planai pasikeitė.

Dainų šventė – skurdi

Visai Dainų šventei organizuoti ir infrastruktūrai parengti šiemet skirta 10 mln. Lt. Šių pinigų esą užteks tik pagrindinėms šventės funkcijoms vykdyti.

„Tūkstantmečio vardo vertai šventei surengti būtų reikėję apie 50 mln. Lt, tačiau turime tokį biudžetą ir reikės suktis. Šventė įvyks, tačiau bus ne tokia puošni, nors ir grandiozinė“, – sakė vicemeras Gintautas Babravičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min