TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po kratų Rolando Pakso partijos būstinėje sulaikytas ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys?

Rolandas Skaisgirys
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Rolandas Skaisgirys
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį prokurorai nei paneigė, nei patvirtino, kad tiriant korupcijos bylą, kurioje figūruoja „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovai, buvo sulaikytas žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys. Tokias žinias girdėjo ir politikai, ir pramogų verslo atstovai, tačiau niekas jų negali patvirtinti.

Antradienį į partijos „Tvarka ir teisingumas“ pagrindinę būstinę Vilniuje, Totorių gatvėje, atvyko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai. Generalinio prokuroro pavaduotojas patvirtino, kad tyrimas susijęs su Vidaus reikalų ministerijoje dirbusiais Algimantu Juocevičiumi ir Ernestu Raistenskiu. Kartu su jais į STT tinklus įkliuvo ir trys verslininkai.

R.Skaisgirio žmona Vaida Skaisgirė su 15min.lt kalbėti nepanoro – išgirdusi klausimą, ji sakė negalinti dabar kalbėti ir pokalbį nutraukė. Su R.Skaisgiriu telefonu antradienį iki popiet nebuvo įmanoma susisiekti.

Spaudos konferencijoje apie tai, ar galėjo būti sulaikytas R.Skaisgirys, paklaustas generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis sakė, kad neteiks informacijos apie privačius asmenis.

R.Skaisgirio vadovaujamos bendrovės dirba su „Tvarkos ir teisingumo“ partijos valdomų Aplinkos ir Vidaus reikalų ministerijų projektais. Jo viešųjų ryšių kompanija partijos „Tvarka ir teisingumas“ įvaizdį gerina jau daugiau nei metai.

„Tvarkos ir teisingumo“ partija R.Skaisgirį mini kaip šios partijos kandidatą kitąmet vyksiančiuose Vilniaus mero rinkimuose.

Informacijos apie tai, kad vykdant kratas antradienį buvo sulaikytas ir R.Skaisgirys arba jo bendrovės atliktos kratos, jo aplinkos žmonės 15min.lt nepatvirtino – kai kurie jų pripažino tik girdėję apie tai.

15min.lt pavyko sužinoti tik tai, kad antradienį prodiuseris darbe nepasirodė. Prodiuserių kompanijos „Videometra“ darbuotojai teigė nieko nežinantys apie kratas.

R.Skaisgirio žmona Vaida Skaisgirė su 15min.lt kalbėti nepanoro – išgirdusi klausimą, ji sakė negalinti dabar kalbėti ir pokalbį nutraukė. Su R.Skaisgiriu telefonu antradienį iki popiet nebuvo įmanoma susisiekti.

„Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderis Rolandas Paksas 15min.lt teigė esantis Strasbūre ir tik iš žiniasklaidos žinantis, kas darosi Vilniuje.

„Remiantis skambučiais ir internete pasiekiama medžiaga, galimas kandidatas Vilniaus mero rinkimuose yra sulaikytas. Niekas nepasivargino iš STT ar kitur, paskambinti parlamentinės partijos vadovui ir pasakyti, kas ten darosi“, – piktinosi jis.

R.Juknevičienė: R.Skaisgirys „melžė“ KAM

Konservatorė Rasa Juknevičienė savo paskyroje „Facebook“ antradienį pareiškė, kad jos nenustebino žinia apie R.Skaisgirį.

„Jau esu rašiusi, kad jo neskaidrios veiklos pėdsakų, melžiant iš institucijų biudžeto pinigus, radau ir Krašto apsaugos ministerijoje. Visa medžiaga turėtų būti KAM Audito departamente. Iki 2009 metų buvo rodomas R. Skaisgirio prodiusuojamas filmas „Garbės kuopa“. Jo finansavimui iš KAM biudžeto per tarpininkę, kažkokią viešąją įstaigą, buvo pervedami dideli pinigai. Kontrolė iš tuometės ministerijos – nulinė. Audito ataskaitoje apie pateiktus atsiskaitymus, čekius iš parduotuvių, kaip panaudoti pinigai, rasta visko – iki čekių už prezervatyvus. Tuomet kreiptis į teisėsaugą negalėjome, nes buvo sukurta schema „Vsio zakonno“. Išardėme tą schemą. R.Skaisgirys keikė kiekviena pasitaikiusia proga mūsų Vyriausybę, nes nešvarūs čiaupai buvo užsukti“, – teigė R.Juknevičienė.

„Dabar, kiek žinau ir matau, prie valstybės pinigų sugrįžo per Paksą. Įdomu, ar jo rūpinimasis žvėreliais Kauno zoologijos sode buvo iš idėjos ar už tvarkiečių valdomos Aplinkos ministerijos pinigus?“, – paskyroje klausia politikė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min