Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po kreipimosi į teisėsaugą A.Valinskas posėdyje, kur dalyvauja ir R.Michalskio žmona

Arūnas Valinskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Arūnas Valinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį A.Valinskas pareiškė, kad kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą ir Generalinę prokuratūrą, prašydamas išsiaiškinti dėl jam metamų kaltinimų ryšiais su nusikalstamomis struktūromis. Kaip pranešė LNK, netrukus po šio pareiškimo Seimo pirmininkas laiką leido restorane Trakų rajone su bendražygiais, tarp kurių – ir bent vienas asmuo, dėl kurio kilo skandalas.

A.Valinskas, kreipdamasis į VSD ir Generalinę prokuratūrą, prašė pateikti visuomenei išsamią informaciją, ar turima konkrečios informacijos ar duomenų, kurie patvirtintų jo galimai neteisėtus ryšius su Kauno Daktarų grupuote ar kitomis nusikalstamomis, ar verslo struktūromis.

Kaip praneša LNK, netrukus po šio pareiškimo A.Valinskas su partijos bendražygiais jau posėdžiavo viename restorane Trakų rajone. Čia susirinko 32 iš 38 partijos skyrių vadovai. LNK žiniomis, tarp posėdžiaujančių žmonių – ir Rasa Lebedevienė, kurios pavardė buvo dažnai minima rašant apie galimus A.Valinsko ryšius su nusikalstamomis struktūromis.

R.Lebedevienė yra Kauno Daktarų gaujos nario Rolando Michalskio, pravarde Micha, žmona. R.Lebedevienė yra aktyvi partijos Kauno rajono skyriaus narė, šios sesuo Rūta Pusvaškienė – skyriaus pirmininkė. A.Valinskas teigia, kad R.Michalskis yra tik vienas iš daugelio jo pažįstamų. Tačiau žiniasklaidoje pasirodė informacijos, kad A.Valinskas nemažai laiko praleido su R.Michalskiu ir  esą net tarpininkavo jam, kad šis gautų informacijos apie teisėsaugos atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl Daktarų veiklos. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min