Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 1d. 09:03

Po kritikos strėlių dėl futbolo, ispanų apdovanojimas Kaunui

Kauno miesto herbas
Kauno savivaldybės nuotr. / Kauno miesto herbas

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) praneša džiugią naujieną, kad Kaunas laimėjo geriausių 2010 metų turistinių krypčių nominacijoje. Šį apdovanojimą Lietuvos Laikinajai sostinei skyrė ispanų leidinys „QTRAVEL“ (tiražas – 80 000). Kaunas varžėsi su turistų itin lankomais ir populiariais miestais: Stokholmas, Viena, Antalija ir Portas.

„Tai iš ties šauni žinia ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai. Ypač po kritikos lavinos dėl futbolo aikštės. Vis dėlto ispanai Lietuva žavisi ir nori čia atvykti kaip turistai. Tai matyti ir dalyvaujant parodose Ispanijoje, kur mūsų stendas sulaukia didžiulio susidomėjimo,“ – teigia VTD direktorė dr.Raimonda Balnienė.

Praėjusiais metais turizmo temomis rašantys Ispanijos leidinio „QTRAVEL“ žurnalistai lankėsi Kaune ir nusprendė, jog šis miestas vertas rungtis dėl geriausios turizmo krypties su vienais populiariausių Europos miestų. Šių metų pradžioje savo internetinėje svetainėje ispanai paskelbė konkursą ir siūlė balsuoti, taip išrenkant geriausią turistinę kryptį Europoje.

Ispanijos leidinys „QTRAVEL“, apdovanojęs Kauną, rengiasi šiais metais dar išspausdinti du reportažus apie Lietuvą, kaip itin patrauklią, ispanams jau puikiai žinomą turizmo šalį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min