2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 04 30

Po Neringos Venckienės dingimo konservatorius Jurgis Razma siūlo Seimo narių atlyginimą susieti su lankytais posėdžiais

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma kreipėsi į Seimo valdybą, siūlydamas tobulinti Seimo narių darbo apmokėjimo reglamentavimą.
Debatų akimirka
Jurgis Razma / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip rašoma pranešime spaudai, priežastis tokiam kreipimuisi – pastarojo laikotarpio vienos Seimo narės ištisinis Seimo ir jo komitetų, komisijų posėdžių nelankymo faktas, kas priminė, jog ne iki galo išspręstas Seimo narių darbo apmokėjimo reglamentavimas. „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnė Neringa Venckienė Seime nesirodo jau ketvirtą savaitę.

„Visuomenė nesupranta, kaip parlamentaras gali gauti 2/3 Seimo nario atlyginimo, jei tą mėnesį net nepasirodo Seimo rūmuose. Gal vertėtų grįžti prie praėjusioje kadencijoje Seimo pirmininkės Irenos Degutienės siūlymo skaičiuoti mėnesinį Seimo nario atlyginimą proporcingai jo lankytų Seimo, komitetų ir komisijų posėdžių skaičiui, suprantama, atsižvelgiant į teisėtai praleistus posėdžius“, – siūlo parlamentaras.

Pasak J. Razmos, posėdžių nelankymo atveju iškyla klausimas ir dėl Seimo nario parlamentinių išlaidų, Seimo nario padėjėjų darbo apmokėjimo.

Į visus šiuos klausimus TS-LKD frakcijos atstovas Seimo valdybai siūlo atsakyti ir panaikinti darbo apmokėjimo reglamentavimo netobulumus sudarant darbo grupę arba pavedant Seimo Teisės departamentui skubiai parengti atitinkamas Seimo statuto pataisas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min