Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po patikrinimo Klaipėdoje laikinai sustabdyta kavinės „Lazy“ veikla

Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad laikinai sustabdyta UAB „Gustus Novus“ kavinės „Lazy“ (Taikos pr. 139, Klaipėda) veikla.

Sprendimas priimtas Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriams atlikus planinį patikrinimą, kurio metu nustatyta, kad veikla kavinėje buvo vykdoma nesilaikant higienos normų reikalavimų. Kavinėje buvo nevykdomi pagrindiniai savikontrolės sistemos reikalavimai. Maisto tvarkymo patalpos buvo netvarkingos, nešvarios, įrenginiai ir šaldytuvai nevalyti. Darbuotojai negalėjo pateikti kai kurių žaliavų ir produktų įsigijimo dokumentų, rasta beveik 5 kg produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Šioje viešojo maitinimo įmonėje nebuvo dezinfekavimo priemonių, valymo darbai neregistruoti žurnale. Darbuotojai neturėjo darbo drabužių, nebuvo pasitikrinę sveikatos bei išklausę higienos įgūdžių kurso.

Dėl nustatytų pažeidimų Klaipėdos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba laikinai sustabdė kavinės ,,Lazy” veiklą, nurodė saugiai sunaikinti maisto produktus su pasibaigusiais galiojimo terminais, kavinės administracija įpareigota pašalinti visus tikrinimo metu nustatytus trūkumus. Atsakingi asmenys iškviesti į Klaipėdos valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą pasiaiškinti dėl susidariusios situacijos, jiems bus skirtos nuobaudos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min