Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 13d. 19:02

Po pralaimėtų rinkimų Ieva Kačinskaitė-Urbonienė kvapą atgauna Tailande

I.Kačinskaitė-Urbonienė su šeima
Facebook.com nuotr. / I.Kačinskaitė-Urbonienė su šeima

Po skaudžiai pralaimėtų rinkimų iš Darbo partijos atsakingosios sekretorės pareigų atsistatydinusi Ieva Kačinskaitė-Urbonienė nusprendė atsipūsti – trims mėnesiams su visa šeima išvyko į Tailandą.

Pastarieji mėnesiai „darbietei“ I.Kačinskaitei-Urbonienei turėjo būti nelengvi – Seimo rinkimuose partija neįveikė reikiamo barjero, o prie partijos vairo stojus Širvintų merei Živilei Pinskuvienei, ėmė byrėti partijos viršūnė.

Šią partiją paliko buvę partijos vadovai Valentinas Mazuronis, Vytautas Gapšys, Loreta Graužinienė, buvusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir dar kelios dešimtys narių.

I.Kačinskaitė-Urbonienė partijos nare liko, tačiau atsakingosios sekretorės pareigų atsisakė.

Pati I.Kačinskaitė-Urbonienė partijos nare liko, tačiau atsakingosios sekretorės pareigų atsisakė.

Prieš kelias dienas socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado I.Kačinskaitės-Urbonienės ir jos vyro Simono Urbono sukurtas puslapis „1+1=5 Tailande”, kuriame pora žada pasakoti savo kelionės įspūdžius.

„Nusprendėm sutilpti į vieną tašę. Nusprendėm ir tilpom. Šiaip tai pamiršom pasiskaičiuoti laiką susikraut daiktams, tad penkios minutės ir mes jau susiruošę visiems trims mėnesiams. Manau, būsim kažką pamiršę, bet tai išspręsim vietoje. Kylam ir pro Londoną, per Kiniją, tiesiai į Tailandą“, – puslapyje paskelbė šeima.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ieva Kačinskaitė-Urbonienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ieva Kačinskaitė-Urbonienė

I.Kačinskaitė-Urbonienė labiausiai išgarsėjo milžiniška auka partijai, kurią skyrė prieš rinkimus į Europos Parlamentą.

Konservatoriai, įtardami, kad jaunoji politikė partijai galėjo aukoti ne savo pinigus, tuomet kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) ir Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI). Tačiau VMI jokių pažeidimų nerado. Inspektoriai 15min nurodė, kad atlikę tyrimą nustatė, jog I.Kačinskaitė-Urbonienė turėjo pakankamai pinigų, jog paremtų partiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min