Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 8d. 11:45

Po skandalo prie įprastos programos grįžtanti PBK televizija: laidos „Žmogus ir įstatymas“ eteryje nebus

Pirmasis Baltijos kanalas
PBK nuotr. / Pirmasis Baltijos kanalas

Nuo sausio 15 d. „Piervyj Baltijskij kanal“ (Pirmasis Baltijos kanalas) transliuos įprastą programą.

Sausio 15 d. nuo 10 val., po trijų mėnesių priverstinės pertraukos, į „Piervyj Baltijskij kanal“ (PBK) eterį grįš įprasta programa. 

Jau sausio 15 d. „Piervyj Baltijskij kanal“ eteryje žiūrovai vėl matys „Mados nuosprendį“ su Aleksandru Vasiljevu, „Tegul kalba“ su Andrejumi Malachovu, „Vakarinį Urgantą“ su Ivanu Urgantu ir daugybę kitų laidų bei filmų.

„Piervyj Baltijskij kanal“ dažniausiai renkasi didžiųjų miestų gyventojai. Pabrėžtina ir tai, kad PBK užima pirmaujančias pozicijas moterų auditorijoje, taip pat šio kanalo programą daugiausia renkasi žmonės, turintys aukštąjį išsilavinimą, rašoma kompanijos „Baltijas Mediju Alianse” spaudos tarnybos Ryšių su visuomene projektų vadovės Boženos Zaborovskos trečiadienį paviešintame pranešime.

„Džiaugiamės, kad nuo sausio 15 d. vėl pradėsime transliuoti tradicinę ir daugelio mėgstamą „Piervyj Baltijskij kanal“ programą. Esame pasiryžę įvykdyti visus savo įsipareigojimus  klientams, partneriams ir žiūrovamss. Taip pat ketiname tęsti tradicinius socialinius projektus ir taip prisidėti prie gerovės kūrimo Lietuvoje“, – sakė „Baltic Media Alliance Lietuva“ pardavimo vadovas Deividas Švainickas.

„Piervyj Baltijskij kanal“ eteryje išvis nebeliks laidos „Žmogus ir įstatymas“. Ją holdingas „Baltic Media Alliance“ išėmė iš savo tinklelio visose trijose Baltijos šalyse iškart po to, kai buvo parodyta laida apie Sausio 13-ąją. Holdingas sustiprino kontrolės mechanizmus – nuo šiol retransliuojamų laidų turinys bus dar labiau stebimas, todėl tikimasi, kad panašaus pobūdžio laidos eteryje daugiau nebepasirodys.

„Baltijas Mediju Alianse“ – tai vienas didžiausių media-holdingų Baltijos šalyse, kuris jungia skirtingas žiniasklaidos priemones. BMA Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje atstovauja „Piervyj Baltijskij kanal“, taip pat NTV MIR Baltic/Lietuva/Estonia, REN TV Baltija/Lietuva/Estonia ir Pirmąjį muzikinį kanalą.

PBK – tai Latvijoje registruotas informacinis-pramoginis kanalas, skirtas visai šeimai. Baltijos šalyse jis pradėtas transliuoti nuo 2002 metų. Kanalo programų tinklelį sudaro adaptuoti pasaulinį pripažinimą pelnę šou, premjeriniai filmai ir serialai iš Rusijos ir Holivudo, informacinės žinių laidos iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių, taip pat įvairios autorinės, muzikinės ir humoristinės laidos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min