Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 03 09, 18:37

Po skiepo nuo COVID-19 Panevėžyje mirė moteris: medikai su skiepu mirties nesieja

Antradienį, šiek tiek po 17 val., Panevėžyje, prie Laisvės aikštėje esančio Vakcinavimo centro, medikai gaivino nuo koronaviruso paskiepytą žmogų. Naujienų portalo JP žiniomis, ką tik nuo COVID-19 paskiepyta moteris pasijuto blogai. Deja, 80-metė panevėžietė neišgyveno.
Greitoji medicinos pagalba
Greitoji medicinos pagalba / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatorius Kazimieras Armonavičius patvirtino, kad medikai, atskubėję į tik vakar atidarytą Vakcinavimo centrą, kurį laiką gaivino moterį.

„Moteris buvo paskiepyta „Pfizer-BioNTech“ vakcina ir, kaip priklauso, po vakcinavimo pasėdėjo 15 minučių. Netrukus ji savanoriams paaiškino, kad trūksta oro. Ją savanoriai palydėjo į lauką, pakvėpuoti grynų oru. Moteris lauke sukniubo. Skubiai buvo iškviesta Greitoji medicinos pagalba“, – naujienų portalui JP sakė K.Armonavičius.

Pagalba, anot Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatoriaus, atvyko skubiai ir moteris pradėta gaivinti.

„Kodėl taip atsitiko, paaiškinti negaliu. Duok Dieve, kad ji išgyventų“, – sakė K.Armonavičius.

Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorė Rūta Ramoškienė naujienų portalui JP apgailestavo, kad moters atgaivinti nepavyko – ji mirė.

„Moteris 1941 metų gimimo ir ji turėjo širdies stimuliatorių. Mums ji žinoma. Manau, kad jai buvo stresas. Be to, turėjo sveikatos problemų. Nuo vakcinos tokio staigaus poveikio negalėjo būti. Greitosios medicinos pagalbos stoties medikai visi paskiepyti ir po pirmojo skiepo simptomus pajutome tik vakare, jeigu skiepas buvo gautas per pietus, o karščiavimas, kai kuriems pasireiškia tik kitą dieną“, – sakė R.Ramoškienė.

Panevėžietė nuo COVID-19 buvo paskiepyta pirmadienį Laisvės a. 18, buvusiose banko „Swedbank“ patalpose, atidarytame Vakcinavimo centre. Savivaldybė skaičiuoja, kad per dieną bus galima aptarnauti iki 1000 panevėžiečių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min