TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po stadiono rekonstrukcijos Kaune vėl vyktų nacionalinės futbolo rinktinės varžybos

Štai kaip galėtų atrodyti futbolo stadionas Kaune
Vizualizacija / Štai kaip galėtų atrodyti futbolo stadionas Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį pritarė, kad Lietuvos futbolo federacija (LFF) rengtų S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadiono 2,7 mln. Lt vertės rekonstrukcijos darbų investicijų projektą.

LFF atstovų teigimu, šiais metais UEFA patvirtino patikslintas stadionų taisykles, privalomas visoms 53 organizacijos narėms. Taisyklėse nurodoma, jog oficialios nacionalinių rinktinių varžybos gali vykti tik ne žemesnį nei 3 UEFA kategorijos statusą turinčiame stadione, o klubiniai UEFA Čempionų lygos bei Europos lygos susitikimai - 4 kategorijos stadionuose. S. Dariaus ir S. Girėno stadionas tokios kategorijos statusą liudijančio dokumento neturi.

Norint, kad stadionas gauti 3 UEFA kategoriją, būtini šie S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadiono rekonstrukcijos darbai: atskiros tribūnos (40X18) su infrastruktūra, kurios reikalauja UEFA licencijavimo komisija, įrengimas; svečių ir sirgalių tribūnų rekonstrukcija, tualeto įrengimas; neįgalių žiūrovų sektoriaus įrengimas; apšvietimo bokštų atnaujinimas; komentatorių vietų atnaujinimas; laikančiųjų tribūnų kolonų sustiprinimas.

LFF atlikta studija ir preliminarus rekonstrukcijos projektas rodo, kad investicijų suma gali siekti 4 mln. litų. Federacija pasirengusi skirti 2,7 milijonus, o likusią dalį galėtų skirti miestas.

Rugsėjo mėnesį miesto tarybai bus teikiamas sprendimo projektas dėl savivaldybės lėšų skyrimo šiam projektui.

„Jeigu norime, kad Kaune vyktų tarptautinės futbolo varžybos su Škotijos rinktinė, investicinį projektą privalome kartu su Lietuvos futbolo federacija įgyvendinti iki šių metų spalio mėnesio. Kiek man yra žinoma, Kultūros vertybių apsaugos departamentas jau uždegė žalią šviesą ir nedarys kliūčių rekonstruoti S.Dariaus ir S.Girėno stadioną“, – sakė Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Albinas Grabnickas.

Jau paskelbta, kad Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pirmąsias 2012 metų Europos čempionato atrankos rungtynes rugsėjo 3-ąją su Škotija žais S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min