Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 15d. 13:51

Poilsio namai „Baltija“ nebus finansuojami ir dirbs rinkos sąlygomis

Pervalkoje esantys poilsio namai „Baltija“ parduodami už daugiau nei 10 mln.Lt.
„Baltijos” laivų statyklos nuotr. / Pervalkoje esantys poilsio namai „Baltija“

Vyriausybė posėdyje patvirtino nutarimą, kuriuo įtvirtinti Saulėlydžio komisijos siūlymai nebefinansuoti valstybės biudžeto lėšomis valstybės įmonės poilsio namų „Baltija“, o savininko teises ir pareigas šioje įmonėje perduoti įgyvendinti Ūkio ministerijai.

Šiuo Vyriausybės nutarimu netekusiu galios pripažintas 1994 metų Vyriausybės nutarimas, kuriuo buvo įtvirtintas šių poilsio namų finansavimas iš valstybės biudžeto. Tokiu būdu VĮ poilsio namams „Baltija“ panaikintos išskirtines sąlygos veikti rinkoje.

Poilsio namai kaip asignavimų valdytojas taip pat išbraukti iš 2009 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo, taip valstybei sutaupant 883 tūkst. litų.

Vyriausybės nutarime įtvirtinta ir nuostata, jog savininko teises ir pareigas šioje valstybės įmonėje iš Vyriausybės kanceliarijos perima Ūkio ministerija, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

Vyriausybė, atsižvelgdama į Saulėlydžio komisijos siūlymus, Ūkio ministerijai drauge su kitomis suinteresuotomis ministerijomis yra pavedusi suformuoti poilsio namų „Baltija“ valdybą bei parengti įmonės veiklos strategiją ir restruktūrizavimo planą.

Temos: 1 Rinka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min