Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Poilsio parko pramogų aikštelės gali būti mokamos

Vaikai antradienį vėl prikėlė Poilsio parką.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Būsimos pramogų aikštelės parke gali būti perduotos valdyti į privačias rankas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gavusi statybos leidimą atgaivinti Poilsio parką, Klaipėdos savivaldybė dar spręs, ką daryti su jame atsirasiančiomis naujomis pramogų aikštelėmis.

Jei jos bus perleistos į privačių įmonių rankas, greičiausiai už pasivažinėjimą riedučiais, riedlentėmis, naudojimąsi žaidimo aikštelėmis teks mokėti. Tačiau kol kas dar nėra galutinai apsispręsta, kaip jos bus valdomos.

Aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas jau pasirašė įsakymą dėl šio Poilsio parko miškotvarkos projekto patvirtinimo. „Dalis projekto bus baigta kitų metų rugpjūtį. Šiemet dar turime atlikti miško retinimo, valymo darbus. O pavasarį bus galima pradėti įrengti apšvietimo, takelių sistemą, suolelius“, – teigė Klaipėdos savivaldybės vicemerė Judita Simonavičiūtė.

Savivaldybė yra pasiruošusi sutvarkyti parką ir įrengti infrastruktūrą, tačiau dar neaišku, kas nupirks aikštelėms reikalingų įrenginių. Svarstoma organizuoti konkursą dėl aikštelių valdymo privatiems investuotojams, jie ir galėtų pasirūpinti įrenginiais.

Taip pat neapsispręsta, ar visas aikšteles valdys vienas operatorius, ar kiekvieną – atskiras valdytojas.

Anot vicemerės, Klaipėdos poilsio parkas turėtų būti sutvarkytas bei aikštelės atvertos klaipėdiečiams 2012 metų vasarą. Parkui tvarkyti iš Europos Sąjungos skirta parama yra beveik 3 mln. Lt, iš Klaipėdos savivaldybės biudžeto šiam tikslui tenka dar 500 tūkst. Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min