Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pokyčiai Kalėjimų departamento vadovybėje

Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant didesnio veiklos efektyvumo, teisingumo ministro sprendimu perrikiuota Kalėjimų departamento vadovybė.

Nuo šiandien Kalėjimų departamento vadovas Saulius Vitkūnas tampa direktoriaus pavaduotoju, atsakingu už prioritetinę šios įstaigos veiklos sritį – socialinę nuteistųjų reabilitaciją ir integraciją į visuomenę. Naujas pareigas tuo pat kartu pradeda eiti ir buvęs Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Andrius Dubinas, nuo šiol paskirtas vadovauti Laisvės atėmimo vietų ligoninei.

Po vadovų rokiruočių, kaip ir anksčiau, Kalėjimų departamente lieka vadovo ir trijų pavaduotojų pareigybės, tačiau jų funkcijos ir atsakomybės sritys iš esmės perskirstytos.

„Kiekvienai savo kuruojamos srities įstaigai keliu aukštus veiklos efektyvumo standartus, o  vadovų rotacija yra vienas iš būdų užtikrinti, kad nuolat būtų einama į priekį. Kalėjimų sistemoje jau padarėme bei pradėjome nemažai pokyčių, todėl ir toliau turime sutelktai ir atsakingai dirbti siekiant, kad sistema veiktų ne tik taupiau, bet svarbiausia, kad tinkamai užtikrintų pagrindinį tikslą – efektyviai vykdytų nuteistųjų perauklėjimą, – sako Remigijus Šimašius. – Vertinu buvusio vadovo darbus bei indėlį, ir neabejoju, jog jo ilgametė patirtis bei profesionalumas leis pasiekti esminį postūmį užtikrinant sėkmingą nuteistųjų integraciją į visuomenę, nuo ko priklauso mūsų visų saugumas“.

Šie pokyčiai kalėjimų sistemoje yra dalis visos vykdomos įkalinimo įstaigų pertvarkos.

Po šių žingsnių netrukus bus paskelbtas konkursas į atsilaisvinusią Kalėjimų departamento vadovo vietą. Šiuo metu konkursai vyksta ir Kauno tardymo izoliatoriaus bei Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovų pareigoms užimti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min