Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija stebi Mažeikius – mieste pradėjo veikti vaizdo stebėjimo sistema

Kameros Mažeikiuose
TEO nuotr. / Kameros Mažeikiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažeikiuose pradėjo veikti atnaujinta ir išplėsta miesto vaizdo stebėjimo sistema. Naujos kartos vaizdo kameros padės policijos pareigūnams užtikrinti saugumą viešosiose erdvėse. Kameras įrengė bei nuolatinę jų priežiūrą užtikrins integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO.

Mažeikių vaizdo stebėjimo sistema modernizuota pagal Mažeikių rajono savivaldybės administracijos ir TEO pasirašytą trejų metų sistemos įsigijimo ir jos priežiūros paslaugų sutartį. 13 aukštos kokybės vaizdą perduodančių kamerų TEO įrengė kartu su partnere bendrove „Telekonta“. Bendra sutarties vertė yra daugiau nei 280 tūkstančių litų.

„Nuo šiol gyventojai ir miesto svečiai turėtų jaustis saugiau – modernios vaizdo kameros įrengtos ne tik gatvėse bei sankryžose, kuriose iki šiol būdavo užfiksuojama daugiausia eismo įvykių, bet ir pamėgtose miestiečių susibūrimo vietose. Džiaugiamės, kad įrengtos naujos kameros yra kur kas didesnės raiškos ir perduoda kokybišką vaizdą. Jos geba nustatyti ne tik automobilio numerį, bet ir aiškiai parodo vairuotojo ar praeivio veidą. Kameros įrengtos stebėti į miestą įvažiuojančias mašinas. Tai pasitarnaus kuriant saugesnį miestą“, – teigė Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys.

Stebėjimo sistema Mažeikiuose užtikrins kokybišką vaizdo įrašymą ir saugojimą keturiolika dienų. Įvykus nusikaltimui, bus galima peržiūrėti vaizdo įrašų archyvą, kurio talpa siekia net 8 terabaitus (TB), ir taip identifikuoti pažeidėjus. Visos kameros valdomos iš centrinio valdymo pulto, kuris įrengtas Mažeikių rajono policijos komisariate. 

„Moderni vaizdo stebėjimo sistema – puikus įrankis užtikrinti saugumą viešosiose erdvėse. Kameros veiks visą parą, galės suktis apie savo ašį ir filmuoti aplinkui, vaizdą priartinti daugiau nei trisdešimt kartų. Svarbu ir tai, kad vaizdo stebėjimo pulto įranga yra apsaugota nuo elektros dingimo. Net nutrūkus elektros tiekimui komisariate, vaizdo stebėjimas mieste nenutrūksta ir kurį laiką transliuojamas į valdymo pultą“, – sako TEO Šiaulių regiono vadovas Arvydas Murza.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min