Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija: Vilniaus savivaldybė leido šeštadienį organizuoti eitynes Gedimino pr., tačiau ne mitinguoti prie Seimo

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija pastebi, kad pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje platinama informacija, raginanti žmones šeštadienį rinktis prie Lietuvos Respublikos Seimo ir reikalauti „konkrečių darbų, o ne pažadų“.

Policija praneša, kad Vilniaus miesto savivaldybė yra išdavusi leidimą eitynėms, kurios prasidės šių metų gruodžio 10 d., šeštadienį, 12 val. Numatyta, kad eitynių dalyviai renkasi Gedimino prospekto atkarpoje nuo A.Goštauto iki Gynėjų gatvės ir eis Gedimino prospektu iki Vinco Kudirkos aikštės, kur vyks mitingas. Renginio pabaiga yra numatyta 15 val. Eitynių ir mitingo organizatoriai nėra kreipęsi į Vilniaus miesto savivaldybę dėl leidimo gavimo rengti mitingą prie Seimo.

Policijos departamentas prie VRM kreipiasi į eitynių bei mitingo organizatorius ir dalyvius, ragindamas nuomonės raiškos teise besinaudojančius piliečius savo teises ginti teisėtomis priemonėmis ir savuoju elgesiu nepaminti atstovaujamų demokratijos vertybių. Policija, o taip pat, esant būtinumui, ir kitos specialiosios tarnybos, bus pasirengusios ir imsis visų reikiamų priemonių suteikti reikiamą pagalbą, užtikrinti dalyvių saugumą ir viešąją tvarką renginio metu ir po jo.

Policija taip pat informuoja, kad gruodžio 10 dieną nuo 10 iki 16 val. bus ribojamas (o prireikus uždraustas) transporto eismas Vilniaus mieste: Gedimino pr. atkarpoje nuo J.Tumo-Vaižganto g. iki A.Goštauto g.; A.Goštauto gatvės atkarpoje nuo Gedimino pr. iki A.Tumėno g., nusukimo į Geležinio Vilko gatvę bei nusukimo į Gynėjų g.; Gynėjų gatvės atkarpoje nuo Lukiškių g. iki Gedimino pr.; A.Tumėno gatvėje; Gedimino prospektu eisenos metu; V.Kudirkos aikštėje mitingo metu (priklausomai nuo susirinkusių žmonių skaičiaus), Gedimino pr. atkarpoje tarp Vilniaus ir Totorių gatvių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min