Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos apgultis romų tabore davė rezultatų

Vilniaus čigonų tabore
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija čigonų tabore
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos departamentas pateikė ataskaitą apie tris mėnesius trukusios narkomanijos prevencinės akcijos Vilniaus romų tabore rezultatus. Anot išplatinto pranešimo spaudai, suaktyvintos policijos priemonės leido vienos dienos narkotinių medžiagų apyvartą sumažinti keturis kartus.

Tokie duomenys paskaičiuoti atsižvelgiant į akcijos metu gerokai sumažėjusį žmonių srautą į taboro teritoriją. Tačiau vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis teigia ataskaitoje pasigedęs išsamios taikytų priemonių poveikio analizės ir išvadų, kokias priemones būtų galima taikyti ateityje.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto 2–ojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai šiemet pradėjo per 100 ikiteisminių tyrimų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis. Pernai iki birželio mėnesio buvo pradėta 12 tokių tyrimų. Per šių metų gegužės mėnesį, sustiptinus romų taboro kontrolę, už narkotinių medžiagų vartojimą buvo surašyti apie 1100 protokolų (2009 m. per 5 mėnesius buvo surašyti 228 protokolai).

Taip pat buvo sustiprinta Kelių eismo taisyklių (KET) kontrolė – per balandžio ir gegužės mėnesius kelių patruliai romų taboro prieigose patikrino daugiau nei 1200 transporto priemonių, už narkotinių medžiagų vartojimą sulaikė per 100 vairuotojų, nustatyti kiti 145 KET pažeidimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min