Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos departamente aptarta situacija Kauno policijoje

Žaliakalnio policijos komisariatas Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žaliakalnio policijos komisariatas Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Policijos departamento vadovybė pasikvietė Kauno apskrities VPK ir profesinių sąjungų vadovus išklausyti abiejų pusių nuomonės dėl susiklosčiusios padėties Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kur neva buvo bandoma pasiklausyti vienos iš profesinių sąjungų atstovės pokalbių, taip pat galimai daromas spaudimas dėl dalyvavimo profesinės sąjungos veikloje.

Kaip rašoma Policijos departamento pranešime, susitikime išklausytos Kauno apskrities VPK vadovų, profesinės sąjungos, Policijos departamento padalinių vadovų nuomonės, savo poziciją išdėstė tyrėja R.Katinienė, kartu aptarti galimi sprendimo būdai.

Policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas pabrėžė, kad toks įvykis nėra normalus ir tokie konfliktai policijos sistemoje netoleruotini, todėl artimiausiu metu būtina išspręsti šią situaciją. Jis išreiškė viltį, kad vykstantis ikiteisminis tyrimas padės atsakyti į iškilusius klausimus.

Sutarta artimiausiu metu apsvarstyti tyrėjo R.Katinienės horizontalios karjeros galimybes (bet tik abipusiu sutikimu). Taip pat bus svarstomas profesinės sąjungos prašymas atlikti Kauno apskrities VPK tyrimą, kurio metu atkreipti dėmesį į karjeros, finansavimo, psichologinio klimato (ypač Žaliakalnio ir Dainavos PK) ir ikiteisminio tyrimo organizavimo klausimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min