Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos departamente įvertinta už D.Kedžio paiešką buvusių atsakingų pareigūnų veikla (atnaujinta 17.40 val.)

Drąsius Kedys
M.Patašiaus/ „Lietuvos rytas“ nuotr. / Drąsius Kedys
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Lietuvos kriminalinės policijos biure vyko trijų Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų neeilinė atestacija. Pareigūnų atitikimą eiti užimamas pareigas vertino Lietuvos kriminalinės policijos biuro atestacinė komisija, kuriai vadovavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Tomas Ulpis.

Pasibaigus atestacinės komisijos posėdžiui, komisija konstatavo, kad pareigūnai tinka eiti užimamas pareigas.

Pasak Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojo Tomo Ulpio, tokį atestacinės komisijos sprendimą sąlygojo tai, kad buvo vertinami ne tik pareigūnų veiksmai konkrečioje D. Kedžio byloje, bet visa pareigūnų veikla.

Nors atestacinė komisija pripažino, kad pareigūnai tinka eiti užimamas pareigas, tačiau ji pažymėjo ir nepakankamą valdybos ir paieškos skyriaus darbo organizavimą, veiksmų koordinavimą ir kontrolę vykdant paieškos veiksmus D. Kedžio byloje.

Primename, kad 2010 m. gegužės mėn. Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos buvo baigtas tarnybinis patikrinamas dėl D. Kedžio paieškos veiksmų organizavimo ir atlikimo.

Tarnybinio patikrinimo išvadoje konstatuota, kad D. Kedžio paieška buvo organizuota ir vykdoma laikantis asmenų paiešką reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, tačiau atskiri paieškos veiksmai ir jų kontrolė buvo organizuojama ir vykdoma nepakankamai profesionaliai. Tarnybinio patikrinimo išvados pagrindu trims Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir dviem Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams nuspręsta surengti neeilines atestacijas ir įvertinti jų atitikimą užimamoms pareigoms ir galimybę toliau eiti užimamas pareigas.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min