TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos pareigūnai rengiami tarptautinėms ir specialiosioms misijoms

Pareigūnai
Policijos nuotr. / Pareigūnai
Šaltinis: 15min
1
A A

Pirmadienį prasidėjo neeiliniai tarptautiniai mokymai policijos pareigūnams, po kurių policininkai ateityje turės galimybę dalyvauti tarptautinėse ir specialiosiose misijose, praneša Policijos departamentas.

Mokymai, kuriuos organizuoja Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) vyks visą savaitę. Juose dalyvauja 10 pareigūnų iš Lietuvos, po du pareigūnus atvyko iš Estijos ir Latvijos bei vienas pareigūnas iš Lenkijos.

Prieš kimbant į rimtus mokslus, visus susirinkusius pareigūnus pasveikino LPM viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius. „Norėčiau palinkėti, kad per šią savaitę pasisemtumėte kuo daugiau žinių, kurios jums pravers vykstant į misijas. Sėkmingų ir kūrybingų jums mokymų“, – kalbėjo M.Bilius.

Lietuvos policijos pareigūnai nuo 1996 m. dalyvauja tarptautinių institucijų ir specialiose misijoje, kuriose vykdydami jiems pavestas funkcijas siekia prisidėti prie saugumo ir stabilumo pasaulyje. Lietuvos policija turi tikslą sudaryti specialistų rezervą, jį stiprinti nuolat tobulinant misijoms vykdyti būtinas kompetencijas. Todėl siekiant tinkamai parengti Lietuvos policijos pareigūnus dalyvauti misijose buvo parengta policijos pareigūnų rengimo tarptautinių institucijų ir specialiosioms misijoms mokymų programa.

Per šią savaitę policijos pareigūnai gvildens įvairias temas, gilins žinias įvairiose srityse: konfliktų prevencija ir civilinių krizių valdymas, Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų vaidmuo valdant krizes, tautų kultūriniai skirtumai, derybos ir tarpininkavimas. Žinoma, netrūks ir praktinių mokymų, lauko pratybų, kuriose pareigūnai mokysis transporto priemonių vairavimo ypatumų, orientavimosi vietoje, radijo ryšio priemonių panaudojimo, taip pat lauks šaudybos užsiėmimai, mokymai su sprogstamaisiais įtaisais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min