Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 20d. 10:31

Policijos pareigūnus prie vaizdo kamerų pakeis negalią turintys žmonės

Vaizdą miesto gatvėse šiuo metu nuolat stebi policijos pareigūnai. Jiems į pagalbą ketinama pasitelkti neįgaliuosius.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vaizdą miesto gatvėse šiuo metu nuolat stebi policijos pareigūnai. Jiems į pagalbą ketinama pasitelkti neįgaliuosius.

Nuo rugsėjo 1-osios negalią turintys kauniečiai padės policijos pareigūnams stebėti vaizdo sistemos kameras.

Kauno miesto savivaldybė netrukus pasirašys paslaugų teikimo sutartį su bendrove „Lyderio akademija“ ir įmone „Eurotela“. Jose dirbantys neįgalieji pakeis pareigūnus, anksčiau sekusius mieste esančių stebėjimo kamerų perduodamus vaizdus.

Žmonės su negalia stebės mieste įrengtas 55 vaizdo kameras, fiksuos pažeidimus žurnaluose ir apie juos nedelsiant informuos policijos pareigūnus, atsakingus už viešąją tvarką. Planuojama, kad vaizdo stebėjimo kamerų transliacijas naujieji darbuotojai stebės ištisą parą. Vienu metu monitorius stebės du darbuotojai, jie keisis pagal iš anksto sudarytą grafiką. Kauno miesto savivaldybės atstovų teigimu, sudarydama sutartį su neįgaliaisiais, savivaldybė siekia gerinti neįgaliųjų užimtumą ir integraciją į darbo rinką, tuo pačiu pagerinant viešosios tvarkos užtikrinimą Kauno mieste. Viešųjų pirkimų konkurso būdu paslaugas nutarta įsigyti iš neįgaliųjų socialinės įmonės, kurioje dirba darbuotojai, turintys iki 55 proc. darbingumo lygį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min