Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 13d. 13:25

Policijos skaičiavimu, profsąjungų mitingo apsauga atsiėjo per 61 tūkst. litų

Eitynių akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Eitynių akimirka

Š. m. gruodžio 10 d. Vilniuje vykusios Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos organizuotos eitynės ir mitingas, policijos vertinimu, praėjo be incidentų. Savo valios išreikšti atėję apie 4 000 žmonių išsiskirstė taikiai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, renginio metu incidentų nekilo, sulaikytų asmenų taip pat nebuvo. Eitynių ir mitingo metu viešąją tvarką užtikrino apie 400 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir 40 Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis“ pareigūnų. Dėl eitynių ir mitingo policija patyrė 61 181 Lt išlaidų.

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis dėkoja eitynių ir mitingo dalyviams bei organizatoriams, kad jų veiksmai buvo santūrūs ir neperžengė teisėtumo ribų, piliečiai pademonstravo savo pilietinį brandumą. Mitingo metu nebuvo sulaukta jokių išsišokimų, incidentų, eitynių ir mitingo dalyviai laikėsi tvarkos, buvo drausmingi ir supratingi, geranoriškai reagavo į policijos pareigūnų pastabas ir teisėtus reikalavimus.

Policijos vadovas taip pat dėkoja visiems pareigūnams, užtikrinusiems viešąją tvarką eitynių ir mitingo metu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min