Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policininkai šeštadienį moteris stebino gėlėmis

Policija šeštadienį moteris sveikino su gėlių žiedais
Alytaus aps. VPK nuotr. / Policija šeštadienį moteris sveikino su gėlių žiedais
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tarptautinę moters dieną policijos pareigūnai tradiciškai pasveikino vairuojančias moteris ir suteikė progą kone vienu metu patirti prieštaringus jausmus: jaudulį, pamačius stabdančius policininkus, ir puikias emocijas, suvokus, kad pareigūnai sustabdė tik norėdami pasveikinti su tarptautine moters diena.

Tokios akcijos šeštadienį vyksta visoje šalies teritorijoje.

Patruliai kovo 8-ąją į miesto gatves išvyko su glėbiu tulpių, kad galėtų pasveikinti moteris. Nuo pat ankstaus ryto geranoriškai nusiteikę ir besišypsantys pareigūnai stabdė automobilius ir, užuot tikrinę dokumentus ar darę kitus įprastus tarnybinius veiksmus, sveikino vairuojančias moteris ir keleives bei dovanojo joms pavasarinius tulpių žiedus, linkėjo joms gero ir saugaus kelio. 

Buvo ir smulkių pažeidėjų, kurios į pareigūnų glėbį pateko neįsijungusios automobilio artimųjų šviesų, ar neprisisegusios saugos diržų, bet šįkart dėmesingi ir atlaidūs policijos darbuotojai tik įspėjo, patarė ir linkėjo moterims transporto priemones vairuoti saugiai, važiuoti prisisegus saugos diržus, neviršyti greičio ir saugoti pėsčiuosius. 

Pasveikintos ir maloniai nustebintos moterys dėkojo pareigūnams, linkėjo jiems sėkmės ir apgailestavo, kad kovo 8-oji – tik kartą per metus.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min