Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 27d. 19:12

Policininkės poelgis per mokyklos gaisrą Vilniuje sujaudino praeivius

Trečiadienį apie 11 val. kilo gaisras Jono Basanavičiaus progimnazijoje Vilniuje. Iš jos buvo evakuota beveik 1000 žmonių. Didžioji dalis jų – vaikai, kurie be šiltos aprangos buvo priversti laukti, kol gelbėtojai baigs savo darbą.

Į vietą atvažiavusios policijos pajėgos stengėsi suvaldyti didelius žmonių srautus, staiga atsidūrusius gatvėje. Beveik visi jie buvo be šiltų viršutinių drabužių. Policininkai netrukus sutarė su aplinkiniuose pastatuose įsikūrusiomis įstaigomis bei organizacijomis ir dalį moksleivių palydėjo į šiltas patalpas.

Tačiau dalis mokinių vis dėlto liko stovėti lauke mindžikuodami nuo šalčio. Būtent čia nutikęs įvykis sujaudino liudininkus, kurie vėliau džiaugėsi ir gyrė šio įvykio heroję policininkę.

Tvarką prižiūrėjusi pareigūnė pastebėjo būrelį sušalusių merginų, kurios, kaip ir visi, buvo išbėgusios į kiemą be šiltų drabužių. Policininkė nedvejodama nusirengė savo striukę ir ja apgaubė sušalusias moksleives. Kadangi merginos buvo kelios – striuke jos šildėsi vis pasikeisdamos.

Kaip vėliau pavyko išsiaiškinti, ši policininkė buvo patrulė Jovita Batėnaitė. Ji su kolegomis gavo iškvietimą į degančią mokyklą. Čia ji atskubėjo, pati pamiršusi pirštines, kepurę ir kitą šiltą aprangą. Tačiau Jovitai nekilo abejonių – padėti ar ne – per gaisrą evakuotoms moksleivėms.

Vėliau Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pagyrė šį Jovitos poelgį.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės Jovitos ir kitų panašiai pasielgusių pareigūnų gražiais, rūpestingais poelgiais.

Be abejo, kolegos ir negalėjo likti abejingi, matydami šąlančius vaikus, tačiau malonu matyti pavyzdžius, kai pareigūnai naudojasi malonia privilegija saugoti ir padėti“, – 15min redakcijai atsiųstame komentare rašė Vilniaus VPK Komunikacijos skyriaus specialistas Paulius Radvilavičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

01:54
01:53
27:22

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min