Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 09:15

Politikas siūlo mažinti žemės mokesčius

Trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos narys Kęstutis Gabšys raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto merą Rimantą Taraškevičių, prašydamas inicijuoti tarybos sprendimo projektą, kuriuo būtų sumažintas žemės nuomos tarifas už valstybinės žemės nuomą, kuri naudojama gamybos ir sandėliavimo veiklai.

Šių metų sausio 30 dieną priimtame tarybos sprendime gamybai ir sandėliavimui skirtiems žemės sklypams buvo nustatytas 3 proc. tarifas, kuris daugiau nei 10 kartų viršija komercinės ir gyvenamosios paskirties valstybinės žemės nuomos tarifus, siekiančius atitinkamai 0,3 ir 0,1 procento.

Konservatorių frakcijos nario Kęstučio Gabšio nuomone, gamybos ir sandėliavimo veiklai naudojamos žemės nuomos mokesčio tarifas, siekiantis 3 %, yra ekonomiškai nepagrįstas ir klaidingas. Ekonominio sunkmečio laikotarpiu miestui nedera pramonei nustatyti daugiau nei 10 kartų didesnio mokesčio tarifo, negu komercinės ar gyvenamosios paskirties žemės sklypams.

K.Gabšys ragina miesto merą iniciuoti sprendimo projekto rengimą ir nustatyti ekonomiškai pagrįstą tarifą, kuris galėtų siekti 0,3 %. Taip verslo bendruomenei būtų pasiųstas signalas, kad gamybos ir logistikos įmonės yra laukiamos Klaipėdos mieste.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min