Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Politikų ir visuomenės veikėjų citatos: išrinkite geriausią

Rasa Juknevičienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rasa Juknevičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet ne visiems politikams ir visuomenės veikėjams pavyko prilaikyti liežuvį už dantų. Kai kurie pareiškimai žaibiškai tapo folkloru, kiti juokino, pykdė arba privertė žavėtis autoriaus iškalba. 15min.lt siūlo išrinkti labiausiai patikusią 2014-aisiais nuskambėjusią frazę.

R.Juknevičienei mintys kilo įvairios

Gruodžio pradžioje dėl paatviravimo „Facebook“ nemalonumų turėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos atstovė, buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

Politikė „Facebook“ paskelbė nuotrauką, kurioje pavaizduotas oro uoste besimeldžiantis musulmonas. Prie nuotraukos R.Juknevičienė parašė: „Laukiu sodinimo į lėktuvą Vašingtonas–Frankfurtas. Priešais mane jaunas vaikinas meldžiasi atsisukęs į Meką. Viskas gerai turbūt, bet mintys kyla įvairios.“

Tai greitai pasigavo socialinio tinklo vartotojai. Politikė šį įrašą greitai ištrynė, tačiau „Facebook“ naudotojai spėjo jį nusikopijuoti. Vėliau ėmė plisti R.Juknevičienę pašiepiantys paveikslėliai. Partija nusprendė, kad bendražygės elgesio nesvarstys.

D.Grybauskaitė Rusiją pavadino teroristine valstybe

Lapkričio pabaigoje lankydamasi Karmėlavoje veikiančiame Oro erdvės kontrolės centre, prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad Rusija neturėtų taip elgtis, kaip elgiasi, ir meluoti, jog Ukrainoje nėra jos kariuomenės.

Tokia valstybė turi visus tarptautinio terorizmo požymius

Valstybė, kuri nurodo savo kariams nusiimti atpažinimo ženklus, kuri įveda kariuomenę ir sunkiąją ginkluotę be atpažinimo ženklų – tokia valstybė turi visus tarptautinio terorizmo požymius. Tiek galiu pasakyti“, – sakė ji.

Tačiau, kitaip nei D.Grybauskaitė tikėjosi, pasaulis šio pareiškimo labai nesureikšmino, tiesa, po jo D.Grybauskaitės vardas nuskambėjo pasaulio žiniasklaidoje.

L.Graužinienei užkliuvo Latvijos politiko prisipažinimas

Lapkričio pradžioje keistu pareiškimu sublizgėjo Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius paskelbė apie netradicinę seksualinę orientaciją, būtent tai nusprendė pakomentuoti Darbo partijos pirmininkė.

Aš galvoju, kad ministras tą turėjo padaryti prieš skiriant jį ministru, o ne po paskyrimo“, – pareiškė ji.

V.Uspaskichui atsivėrė akys

Prieš mėnesį įvykusiame Darbo partijos suvažiavime šios politinės jėgos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas pasakė kalbą, kurioje nuskambėjo gana keistų dalykų.

Jis šnekėjo apie gėrį, hamoniją, ekologiją, meilę artimui.

Kodėl reikia daryti gerus darbus? To, ką tu darai, reikia ne žmonėms, to reikia tau, tau ir tik tau. Meilė, pagarba yra kažkas gero, tai yra emocijas pakraunanti energija, turinti gydomąją galią. Tačiau tai reikia daryti nuoširdžiai, nelaukiant padėkos. Kitaip jūs negausite gyvybiškos energijos. Štai ką reiškia tie Motinos Teresės žodžiai“, – kalbėjo jis.

L.Vireliūnaitės nuotr. /V.Uspaskichas surengė šou
L.Vireliūnaitės nuotr. /V.Uspaskichas surengė šou

R.Skaisgirys prisipažino, kad gerai sutaria su žiurkėmis

Spalio pabaiga buvo liūdna partijai „Tvarka ir teisingumas“, jos patalpas iškrėtė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), dviem paroms buvo sulaikyti buvęs vidaus reikalų viceministras „tvarkietis“ Algimantas Juocevičius, buvęs vidaus reikalų ministro D.A.Barakausko patarėjas Ervinas Raistenskis, žinomas televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Su žiurkėmis gerai sutariu.

Išėjęs iš areštinės R.Skaisgirys apie tai gana noriai pasakojo žurnalistams. Viena jo frazė ypač įsiminė, ją pasigavo ir socialinių tinklų vartotojai, priminę, kad žiurkėmis už grotų paprastai vadinami skundikai.

„Miegojau gerai, nes mano sąžinė švari, nesijaučiu nusikaltęs. Tik kartais prabusdavau – mano kameroje kampą garsiai graužė žiurkė. Aš jos nebijojau, su žiurkėmis gerai sutariu“, – žurnalistams sakė R.Skaisgirys.

L.Linkevičius taikliai atsišaudė

Rugpjūtį taiklumu pasižymėjo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Tuomet dėl karo Ukrainoje Rusijai įvestas sankcijas sukritikavo Slovakijos ir Vengrijos ministrai.

 Vengrijos premjeras Victoras Orbanas pareiškė, kad ES įvestas sankcijas Rusijai galima palyginti su šūviu į savo paties koją.

Geriau šauti sau į koją negu leisti, kad šautų mums į galvą.

Geriau šauti sau į koją negu leisti, kad šautų mums į galvą“, – pareiškė L.Linkevičius.

K.Komskis pasigedo „trolinimų“

Niekaip nenutyla politikų diskusijos, kaip save patraukliai pateikti socialiniuose tinkluose.

Apie tai savo nuomonę turi „Tvarkos ir teisingumo“ atstovas, parlamentaras Kęstas Komskis.

Apie tai diskutuojant partijos tarybos posėdyje, vienas partijos vadovų K.Komskis atskleidė, ko iš tiesų reikia „Tvarkai ir teisingumui“.

„Socialiniuose tinkluose mūsų nėra, trūksta „trolinimų“ ir panašių dalykų“, – apgailestavo K.Komskis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kęstas Komskis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kęstas Komskis
 
 

„Euras turi būti keičiamas santykiu 1:1“

Rudenį buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas surengė nedidelį piketą prie Seimo. Piketuotojai piktinosi didelėmis kainomis, gėjais, euru.

Vienas plakatas ypač įstrigo, jis skelbė: „Euras turi būti keičiamas santykiu 1:1”.

Šis reikalavimas dabar dažnai naudojamas norint pašiepti euro įvedimo priešininkus, jis pasirodė ir ant marškinėlių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min